İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Eş ya da partnerinizle yalanlar ve aldanışlar üzerine bazı sorunlar yaşayabilir, bazı duygularda güven eksikliği yaşayabilirsiniz. Eşinizin size söz verdiği konularda doğru hareket etmemesi sizin de başka çareler üretmenize neden olurken tam da işleri rayına koyduğunu düşündüğünüz anda her şeyin geriye doğru gitmesi sizleri sinirlendirip kendi içinize yönelmenize neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Yakın dostlarla çok yıpratıcı ilişkilerden kaçınmak gerek. İlişkinize hiç yakışmayacak biçimde, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde göze çarpmıyor. Akraba ilişkilerinizdeki boşluğu bugünlerde doldurabilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü, sizi uzun zamandır etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bugün çalışanlar için iş değişimi söz konusu olabilir. Sanatla ilgili alanları seçenler için başarılarının devamı gelecektir. Baş ağrısı çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bugün eşiniz adına bazı görevler üstlenmeniz gerekebilir. Onunla birlikte katılacağınız bir toplantı veya yapacağınız bir görüşmede aktif rol almaya çalışın. İleriye yönelik planlarınızın destek bulacağı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Kendinizi hareketli ve canlı koşullara hazırladınız. Şimdi düşüncelerinizle dikkat çekmek, başkaların ikna etmek adına yeni girişimler yapıyorsunuz. Bu dönem anlaşmalar ve önemli konuşmalar olanca zamanınızı alacaktır. Eğitim çalışmalarına yöneldiğiniz son günlerde oldukça başarılı girişimler yaptınız. Bilgilerinizi başaklarına aktarmak konusunda ön hazırlık içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2018)
İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik. Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bugün toplantıda tartışmaya açılabilir. İş saatleriniz, düzgün, oturmuş bir özel yaşama pek fırsak tanımıyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Son günlerde sevgilinizle yaşadığınız problemlerle ilgili olarak konuşma zemini bulacaksınız. Birbirinize karşı anlayışlı davranarak sorunlarınızı çözme yoluna gidin. İş yaşantınızda bugünlerde değerlendirilmeye değer fırsatlar üst üste gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bazı sıkışıklıklarınız, bu konulara biraz fazla iyi niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor olabilir. Her zamanki tokgözlü ve kendine yeten görünüşünüzün etkisi sandığınızdan fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2018)
İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz. Müdahalenizin önündeki sınırları görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed