İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Bugün duygusal ilişkilerinizde sadece kendinizi düşünüp biraz egoist olabilirsiniz. Eğer siz evli bir ikizseniz aileniz ya da eşinizin ailesi nedeniyle evlilik ilişkilerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.. Bekar bir ikizseniz, arzuladığınız gibi yürümeyen bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün etkilemeyi düşündüğünüz kimselerin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfetmeniz gerekebilir. Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
İş konulu ya da benzer amaçlı küçük bir toplulukta yaşayacağınız bir olay uzun zaman belleğinizden çıkmayacak. Kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırıyor gibisiniz. Hatalı seçimler ve inatçılık geçici de olsa bazı yalnızlıklar yaşamanıza neden oluyor. Sizi ilerde belki de büyük bir yalnızlığa götürecek olan özelliklerinizden kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Kartınız Meditasyon... Bugün saygı görmek en büyük pozitif kaynağınız olacak. Hükümdarlıkların son bulacağı gündesiniz. Dostlarınızla birlikte olmanın keyfindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Güne başlarken tüm yapacaklarınızın sırası belli olsun. Yine de tamamını bitiremezseniz üzülmeyin. Zira her işe gönüllü olmanız özel hayatınızdaki kişilerden de rağbet görecek. Plansız taleplere karşılık vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
İlginç kişiliğiniz ve kişiye özel, enteresan prensiplerinizle ilgi çekiyorsunuz. Hararetli bazı görüşmeler söz konusu. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Ancak geleceğe yönelik bazı kaygılar yaşayabilirsiniz ve dikkatsizlikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2018)
Kendinizi duygusal bakımdan yorgun hissedebilirsiniz. Uyku bozukluklarına dikkat edin, yoksa iyice bitkin düşersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed