İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Bu hafta sonu içinizden ne yapmak geliyorsa o alana yönelmenizde fayda var. Astrolojiyle ilgilenmek, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşları görmek, yeni mobilyalar için araştırma yapmak v.b hangisini isterseniz, hayat sizin!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Bugün yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden oldukça yorulmanız mümkün. Komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkileriniz ön planda olabilir ve eğitim konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni uğraşlar ve ilgiler çok daha fazla dikkatinizi çekmekte. Bugün bunlar için uygun koşullar getirebilir. Çevreniz her zamankinden daha fazla ilgi görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Kartınız Sessizlik... Uzun süre çevrenizden ve dostlarınızdan uzak kalarak gizli planlar yapıyordunuz. Bugün bu planlarınızın açığa çıkma günü. Herkes sizi hayranlıkla izleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Eğer bir kazancın paylaşılması gündeme gelecekse bu konuda aktif bir rol alabilirsiniz. Tam olarak adil bir yaklaşımla mevki ve göreve bakmaksızın kim ne kadar emek koyduysa karşılığını alıyor olması çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Kendinizi tüketircesine çalışıyor, pek çok eksiğinizi gözden geçiriyorsunuz. Tamamlanması gereken işlerin ağırlaşması ile daha planlı hareket ederek yeni bir düzen yaratma çabasına girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza yönelik davranışlarınızı da gözden geçirmekte fayda var. Son dönemdeki yorgunlukları atabilmek için dinlenmeye özen gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılaryaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan işlerin sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğinialabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar meydana gelebilir. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Dikkatli olun! Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alabilirsiniz. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp çevrenizdekilerle tartışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Bazı ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak. Gelirinizin artacağını bilmek sizi mutlu ediyor. Yine de şimdiye kadar verdiğiniz açığı kapatmak kolay olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Sizin için sevdiklerinizin yaptıkları fedakarlıklara bu kadar arkanızı dönmemelisiniz. Hayatta her şeyin bir bedeli vardır. Bunu sakın unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed