İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz. Enerjinizi ve fantazilerini işle ilgili bağlantılarınızı bir süre ertelemelisiniz. Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz. Boşuna zaman ve para kaybetmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Bugün güne sıkıntılı ve keyifsiz başlayacaksınız. Gün içinde yapmanız gereken işler size çok gelecek. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla daha önce planladığınız bazı aktivitelere katılabilirsiniz. Ailenizden bazı kimseler sizin bazı davranışlarınız konusunda şikayetçi. Bugün de onlardan şikayet duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Yorgunluğunuz işinizden kaynaklanmıyor. Sevdiğiniz insanların size sırtlarını dönmesi moralinizi bozdu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Kaçırılmayacak fırsatları tembelliğiniz yüzünden tehlikeye atabilirsiniz. Son günlerde üzerinizde bir bitkinlik var. Bu durumdan kurtulmalısınız. Başarıya ve maddi rahatlığa ancak çalışarak ulaşabileceğinizi asla unutmayın. Sevdiğiniz insanın ailesiyle olan gerginliği tatlıya bağlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Burcunuzda gezinen Ay size pek çok fırsat getirmekte. Kişiliğinizi ortaya koyarak yapabileceğiniz çok şey olacak. Kendi isteklerinizi peşinden giderken, olayları net bir şekilde değerlendireceksiniz. Gün ortasından sonra kişisel kazançlarınız üzerinde durabilirsiniz. Gelir gider dengeniz açısından sizi zorlayacak gelişmeler karşısında bazı önlemci olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Haziran 2019)
İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Aile içindeki harcama alışkanlığı sizi yeni tartışmalara sokabilir. İki kişiyle verimli para alışverişlerine gireceksiniz. Ama bu ilişkide fazla gerekli olmayan bir gizlilik niyeti içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Haziran 2019)
Şu sıralar çevrenizi incitebilecek hareketler içine girebilirsiniz. Sergileyeceğiniz sağduyulu tavırlar, çok önemsediğiniz kişileri sizinle ilişkilerinizde daha tutarlı yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed