İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
İlişkisi henüz belli bir sağlamlığa erişmemiş ikizler için bugün zor olacağını söyleyebiliriz. Çünkü kafa karışıklığının bir hayli yoğun olacağı ve ikilemde kalınacağı konusunda uyarılar mevcut. Eğer bu zaman dilimini doğru bir şekilde yönetemezseniz, ilişkide bazı zararlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda karşı taraftan da sert manevralar görebilir ve buna karşı nasıl davranacağımızı bilemeyebilirsiniz. Bugünde yapılacak en iyi şey fazlasıyla sağduyulu davranmak olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2018)
Hep kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ettiniz. Bu yüzden yaptığınız hatalar yüzünden başınız bir türlü beladan kurtulmuyor. Dikkat edin. Zaman zaman duyduğunuz pişmanlıklar, iç hesaplaşmaları yüzünden psikolojiniz iyice bozuluyor. Çoğu kez yanlış telkinlerin etkisinde kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Kartınız Alfa... Üzüntülerinizi bugün bir kenara bırakarak mutlu olmayı bileceksiniz. Bu arada yeni planlarınızın üzerine giderek gününüzü en iyi şekilde değerlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bazı insanların çıkar ilişkileri için kendinizi ortaya koymayın. Zaten bunu yapsanız dahi kısa zamanda unutulacaktır. İş görüşmelerinizden iyi haberler gelecek. Mutlu beraberliğinizi anlamsız dedikodularla yıkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2018)
Yaptığınız işten büyük heyecan duyan bir kişiliğiniz var. Başkalarından edindiğiniz fikirleri, üzerinde düşünmeden iş ortamına getirmeniz yanlış olur. Amirlerinizin size olan güvenini korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi dengelemeyi başaracaksınız. Yeni kazançlar getirici düşünceler geliştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2018)
Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Tepkimeci tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu bugünlerde riske sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed