İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Sevgili İkizler, bu yıl 11 Ağustos’a kadar halkla ilişkiler, alım-satım, pazarlama, bilişim, internet, eğitim, yayıncılık, ulaştırma, kısa mesafeli seyahatler, yakın çevre ilişkileri başlıklı konularda farklı olanaklara kavuşabilirsiniz. Bu alanlarda şansBu yıl kendinizi yazılı ve sözlü olarak daha iyi ifade edebilir, web sitenizi, blog’unuzu veya Twitter adresinizi açabilir, hareketlendirebilir, kitap yazabilir ya da işinizle ilgili uygun koşullu teknolojik aletler satın alabilirsiniz. Okulu bitirmek veya okula ya da yeni bir eğitime başlamak için de güzel bir zaman diliminde olacaksınız. Yakın akrabalarınız veya komşularınızla ilgili sevindirici haberler alabilir ya da onlar kanalıyla şanslar elde edebilirsiniz. 11 Ağustos sonrası bir yıl boyunca ise şanslar; ev ve aile başlıklarını ilgilendiren konulara kayıyor olacak. Ev alım-satımı, taşınmak, evinizi yenilemek, iyi bir ev arkadaşı, kiralık ev ya da kiracı bulmak açısından farklı olanaklar yüzünü gösterebilir. Aile fertleriyle ilişkilerinizi güçlendirebilir, ailenize daha fazla zaman ayırabilir, geçmişten gelen küslükleri sonlandırma şansı bulabilir veya aile üyelerini ilgilendiren sevindirici haberler alabilirsiniz. 2015 burç yorumları ve yıllık burç yorumunuzu okumak için http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkini tıklayabilir, gazetede hazırlamış olduğum detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.  
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Bugün içinizde sebebini bulamadığınız garip bir coşku var. Bu keyfiniz çevrenizdekilere de yansıyor. Akşam saatlerinde kalabalık bir konuk ağırlayacağınızı öğrenmek sizi ürkütebilir. Yine de gelenlerle birlikte olmak istediğiniz için yapmak zorunda kaldığınız işleri umursamayacaksınız. Sürpriz bir kutlamaya tanık olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
İlişkinizin başlangıcında partnerinizle oyun oynuyor gibisiniz. Çocuklar kadar şen şakraksınız. Onun gönlünü bu sempatik tavırlarınızla kazandınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
İşbirliği yapmak zorunda olduğunuz kişilerden yana bugün şanslı değilsiniz. Herkes kendi bildiğini okumak derdinde olursa işin içinden çıkılmaz. Eşinizle de anlaşmazlık yaşama riski var bugün. Olayların herkesin gözünün önünde olması çileden çıkarıcı etki yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Kişisel öncelikleriniz büyük ölçüde değişiyor. Şimdi biraz dinlenmek ve içe dönmek konusunda akışta kalmalısınız. Bazı olayların sizi yıpratabileceğini görmeniz gerek. Sosyal aktivitelerin getirdiği heyecanla hızlanan tempo sizi mutlu edecektir. Geleceğe dönük umutlarınızı netleştirmek, ortak çalışmalarda size yön verecek destekleri kullanmak gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Zamanlama hatası, sunduğunuz projeye istediğiniz ilginin duyulmasını önlüyor. Özgün bulduğunuz düşüncenizi tartışma masasına yatırabilmeniz için çok iyi bir fırsat yaratmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Size verilmesi gereken bir paranın gecikmesi söz konusu olabilir. Paranın geleceği yerde ciddi sıkıntılar gözleniyor. Para sıkışıklığınız birçok nedene bağlı. Gerçekçi bir çözüm sıralaması işe yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Şu sıralar çevrenizi incitebilecek hareketler içine girebilirsiniz. Sergileyeceğiniz sağduyulu tavırlar, çok önemsediğiniz kişileri sizinle ilişkilerinizde daha tutarlı yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed