İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Diğer kişilerin problemleriyle uğraşmak veya eksiklerini kapatmak hayatınızın önemli bir zaman dilimini harcamanız anlamına geliyor olabilir. Biraz da kendi yaşamınıza, istek ve ihtiyaçlarınıza zaman harcamalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Güne çok iyimser başlayacaksınız. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ev ortamında huzur bulmakta zorlanabilirsiniz. Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da olsa suçlu hissettiğiniz bir konu olduğu için, konuşulmasından hiç hoşlanmayacaksınız ve hoşlanmadığınızı biraz da sertçe belli edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Kartınız Kardeşlik... Yaşadığınız sorunlar sizi biraz ailenizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırmıştı. Yine onlarla biraraya geleceksiniz ve sizi sorunlarınızdan kurtaracaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Para ve kazanç konusunda içinizdeki hırsı ortaya çıkarabilirsiniz bugün. Aşırıya kaçmadığınız sürece daha fazlasının gelmesini sağlayacaktır. Eğer bir kredi, sigorta veya banka işiniz varsa net ve kararlı bir duruşunuz olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Yapılması gereken işler üzerinde ciddiyetle durmalısınız. Bugün başarılı olacaksınız ancak, üstlerle ilişkilerin üzerinizde baskı kurması söz konusu. Biraz esnek davranmak olumlu sonuçlar getirecektir. Kariyerle ilgili planlarınızın öne çıktığı bu dönem aceleci olmamalısınız. Daha çok topluma faydalı konuların üzerinden yol almalısınız. Uzun yolculuklarınız size keyif getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Çok hızlı düşünüp hızlı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki gelişmelere merakla yaklaşabilir ve araştırma isteği duyabilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz ve karşınıza çıkabilecek bazı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. İş yaşamınızda yeni insanlarla tanışabilecek ve yeni diyaloglar kurabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Yere sağlam basma eğiliminizin altında anlaşılır gerekçeler yatıyor.Gönlünüz zengin. Bununla çelişik gibi görünen kendinize yönelik korumacılığınız da çok yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Bugün yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız daha çok sabah saatlerini tercih etmelisiniz. Günün ilk yarısı olumlu etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed