İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Olaylar veya gelişmeler çok yakında, size bugünlerde göründüğünden daha farklı görünebilir. Dolayısıyla, seçeneklerinizi açık tutmanızda ve sizi kısıtlayan kararlar almamanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2023)
Özellikle öğleden sonra yapacak bir şey bulamamaktan yakınabilirsiniz. Gün içinde genel olarak sıkıntılı ve huzursuz olmanız muhtemel. Sıkıcı bir gün geçirmemek sizim elinizde. Akşam saatlerinde bir süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla buluşmayı düşünebilirsiniz. Yakın bir aile dostunuzdan bir haber alacaksınız ve bu haber sizi çok sevindirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Hisleriniz bugünlerde çok güçlü. Hatta öylesine güçlü ki karşınızdaki hakkındaki yorumlarınız direk doğru oluyor. Aldatılmanız, imkansız kadar zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Düşünce ve algı kabiliyetinizi verimli olarak kullanabileceğiniz durum ve ortamlarda bulunacaksınız bugün. Size “sen bu konuda ne düşünüyorsun” diye sorulan soruların kıymetini bilin. İşe yaradığınızı görmek keyifli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Evde aldığınız sorumluluklar hızlı ilerlemekte. Yeniden yapılandırdığınız yerleşimle ilgili konular, ailenizle olan ilişkilere özen göstermek gerekebilir. Eldeki kaynaklara yönelik önemli adımlar atmanız, toprağa ait bir konu üzerinde durmanız da söz konusu. İş hayatınızda yorucu şartların sürerken, çalışma ortamında ortaya çıkan değişiklikler ve ilişkiler sizi yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2023)
Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2023)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2023)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve beklemediğiniz bazı sorunlar gündeme gelebilir. Maddi konularda ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2023)
Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi doğru olarak kullanmayı başaracaksınız. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed