İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren görüşmeler yapabilir ve bu anlamda çevrenizden de faydalanabilirsiniz. Alışılmadık veya beklenmedik öneri ve yorumlar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2019)
Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
AŞK: Gönül işlerinizdekiproblemleri çözmeye başladınız.Onunla karşılıklı diyalog kurmayıöğrenmeniz sevdiğiniz kişininaşkını bir kat daha artırıyor.Bugün şanslı bir evredesiniz.PARA: Agresif davranışlar işyerinizdeki konumunuzu zedeliyor. Durun,düşünün ve öyle konuşun. Aksi halde mevcutişinizi kaybedebilirsiniz dikkat edin.SAĞLIK: Gece hayatı, alkol veya sürekli uykusuzkalmak yüzünüzü solgun hale getirdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Ticari alacaklarınız için açtığınız davalarda nitelikli ve güven verici hukuk savunucularını tercih etmeniz olumlu sonuçlar verecektir. Mevki yükselmesi bekleyenler, rakiplerinizin gizli entrikalarına karşı şimdiden tedbirinizi almaya çalışın. Sevgilinizin yapacağı sürpriz sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Beraberlikler, ilişkileriniz çok daha fazla zamanınızı alıyor. Başkalarının görüşlerinden yararlanmalı, ilerlemeye bakmalısınız. Bu arada aşırı hassasiyet gösterebileceğiniz gelişmeler aşılabilir görünüyor. Ortaklaşa konularda genişleme ve yenilik yapma imkanı bulabilirsiniz. Yolunda gitmeyen şeyleri bırakmakta daha kararlı olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2019)
Bugün iş yerinizde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Önemsiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sinirlerini gerilebilir. Sinirlerinizi bozmayın, akşama rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2019)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2019)
Akşam gezmelerinizin harcamalarını azaltabilirsiniz. Dost çevrenizdeki cömert imajınız, sizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Para konularında zayıf görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2019)
Sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar, işyerinizdeki problemlerde özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed