İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Maddi başlıklı konularda koşuşturmaların arttğı günler. Özellikle, ayın son günlerinde, bazı kişileri ikna etmek için manipulatif yollar deneme niyetinde olabilirsiniz. Ancak, yeterince sempatik ve ‘’hayır’’ denmesi zor birisi olduğunuz düşünülürse, dürüst olmanız durumunda insanlar size zaten onay vereceklerdir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Finansal konularda oldukça tedbirli ve kararlı olmalısınız. Ani yeniliklere karşı dikkatli olmalısınız. Romatizmal rahatsızlıklarla başınız derde girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
İlk bakışta sizi içine almak istemeyecekmiş gibi görünen sıra dışı insanların olduğu bir sosyal gruba dahil olabilirsiniz. Tepkileri ve varlığınıza yaklaşımları alışılmışın dışında bile olsa sem-pati duyup sizi kabul edebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Oldukça hareketli ve fırsatlarla dolu bir dönem. Yabancılarla olan ilişkiler size destek verecek boyutta gelişmeye başlıyor. Şansın sizden yana olduğu bu şartlar beklentilerinizi geniş tutacağınızın bir işareti. Entelektüel açıdan sizi geliştirecek değişik öğretilere yakın durabilirsiniz. Akademik çalışmalarda gösterdiğiniz başarı dikkat çekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor. İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ağustos 2019)
Bir yakınınızın rahatsızlığı gündeme gelebilir ve onunla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İşleriniz aksayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed