İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Size farklı tekliflerle gelen kişileri ciddiye almanız keyifli planları gündeme taşıyabilir. Tartışmalı ortamlar, beklenmedik hareketleri olan kişiler, ani gelişmeler ve zıt fikirler, eleştiriler ya da aşırı yoğun çalışma temposu v.b her şey sabır zorlamaya bugün de devam edebilir, ama biraz daha az hissedeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Bugün, birinci dereceden sorunlarınızda elemeler yapacağınız olumlu gelişmeler var. Sabırlı bekleyişinizin karşılığını alacaksınız. Yakınlarınızdan birisinin iş yaşamıyla ilgili yeni düşünceleri ilginizi çekecek. Konuyla ilgili birtakım etütler ve eğilimler içine girebilirsiniz. İlginç bir konuda çeşitlilik gösteren önerilerinizi netleştirme ihtiyacına gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Çıkacağınız seyahatte ilginç kişilerle tanışacaksınız. Maddi açıdan kısmetli görünüyor ve yatırım planları yapıyorsunuz. Partneriniz sizi çok seviyor ve destek olmaya çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Evde, eski ve üzeri örtülmüş konulardan konuşup varsa daha önce yolunda gitmeyen iletişim sorunlarını gidermek, pürüzlerden kurtulup rahatlamak için güzel bir gün. Tatlı ve hoş sohbet ortamı işinizi kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Yaratıcılığınızın ve iyimserliğinizin yükseldiği güzel bir gününüzdesiniz. Aklınıza bir parça çılgınca ve riskli fikirler gelebilir. Fikirlerinizi öylesine tutkulu ve rahat ifade edeceksiniz ki insanlar kolayca ikna olacak. Yine de fikirleriniz için hemen büyük harcamalara girişmeyin. Borsa gibi alanlarda kazançlarınız artabilir. İş çıkışı kutlamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Paylaşmacısınız. Ama insanların destek gereksinimlerini açıkça beyan etmeleri gerekiyor. Para sizin için bazen, tutumluluğunuzun yararlarını gösteren ve bu yanınızı onure eden bir araçtan başka bir şey değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Aralık 2019)
Uzak kalmanız gereken bir sorunda size davetiye çıkartılmaya çalışılıyor. Önümüzdeki günlerde, komşu gibi bir ilişkinizin aile içi tartışmasına taraf olmanız istenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed