İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Genel olarak ilk yargılarınız doğru ve kesin fakat ayrıntılarla fazlaca ilgilenmeniz zaman kaybına neden olacaktır. Kimsenin aklına gelmeyen, orjinal ve kendini özgü değişik fikirler üreteceksiniz. İltifatları ve geniş bir çevreyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz. Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, yine de sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
AŞK: Başarısızlığı hiçbir şekildekabullenmiyor ve tutuğunuzukoparmak istiyorsunuz ama aşkkonusunda inatlaşmanız bugünişe yarayacağa benzemiyor.Önceden kırdığınız kalbi henüztam anlamı ile tamir edemediniz.PARA: İş arkadaşlarınıza garip bir şekildeşüpheli yaklaşımlarda bulunuyorsunuz. Oysaonlar size işinizde yardımcı olmaya çalışıyorlar.SAĞLIK: Kontrollerinizi aksatmaya başladınız. Çokçalışmak fark etmez sağlığınızla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bugün karşınızdaki kişiler fikirlerinizi kabul etmeyebilir. Herke-sin olaylara kendi penceresinden baktığını aklınızdan çıkarmayın. İnsanların birbirine gücenme-diği ortamlardan sağlıklı anlaşmaların çıkmasını beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bugün gizlilik ve gizli rakipler konuları öne çıkıyor. Bu durum yüzünden ara ara duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Aşırı korumacı yaklaşımlar sergileyebilir, çevrenizde olan bitene dair huzursuzluk hissedebilirsiniz. Bu gerginlikten kurtulmak için daha sakin ve kontrollü olmanız gerekecek. Akışa güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Detayları yerinde değerlendirip çözmeniz, ilişkileri kolaylaştırıyor. Çok önemli görüşmelerde ciddi gelecek kararları alabilirsiniz. Çalışma ortamınızda doyumlar içinde görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Kendinize yönelik harcamalarınızı, sadece kendinizin inandığı gerekçelerle savunma altına almaya çalışmamalısınız. Yakında para içerikli kent dışı yolculuklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bu aralar sağlığınızla ilgili problemler gündeme geldi. Bir kaç gün daha istirahat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144560 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed