İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Planlarınızı yürürlüğe koymanız gereken günlerdesiniz. Evinizde yapacağınız değişiklikler yaşam kalitenizi arttırmanıza da yardım edebilir. Ancak, bütçenizi aşma riskiniz var, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Bugün sürpriz haberler alacaksınız ve büyük heyecan duyacaksınız. Kafanızı dinlemeye ihtiyaç duyduğunuz şu sıralarda çevrenizdeki insanlarla çatışmaya girmekten kaçınmalısınız. Bunun için onlarla aranızda çıkan anlaşmazlıkları büyütmemelisiniz. Ailenizin yanında geçireceğiniz saatler sizin ferahlamanızı sağlayacak. Yeniden canlı ve enerjik yapınıza kavuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
SEVGİLİNİZE yapacağınız samimi açıklamalar, aranızdaki güveni kuvvetlendirecek. Partnerinizin daha önce bilmediğiniz yönlerini keşfedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Ticari alacaklarınız için girdiğiniz davalarda nitelikli ve güven verici hukuk savunucularını tercih etmeniz lehinize olacaktır. Mevki yükselmesi bekleyenler rakiplerinizin gizli entrikalarına karşı hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Artık daha akıcı zamanlara ilerliyorsunuz. Dışadönük şartlar dünden bu yana sizi hareketli kılarken, kendinizi çocuklarla ilgili konularda daha sorumlu hissedebilirsiniz. Kendi keyifleriniz ve sosyal hayatın getirdiği olumlu temalar mutlu edici olabilir. Duygusal ilişkilerinizde daha uzlaşıcı hareket etmeniz halinde mutlu zamanlar geçirebiliriniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2019)
İş yerinizdeki konumunuz giderek daha da güçlenecek. Rekabete dayalı bir işte, hiç rekabet yapmadan da başarılı olunabileceğini kanıtladınız. Sadece kendinizle yarışıyorsunuz ve bunda da başarılı oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2019)
İlgisiz davranacağınız satış işinizin pekala önemli olabilir. Çevrenizde dolanan büyük paraların peşine düşmeyebiliyorsunuz. Ama çok küçük kayıplar da sizi allak bullak edebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed