İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Bazı alanlardaki gelişmelerin sizin için, daha fazla başarı, ün, tanınma, takdir görme, önemli girişimler yapma ya da adaletin yerini bulması türünde başlangıçlar anlamına geldiğini düşünmeye başlayabilirsiniz. Haklısınız, ama yinde gerçekçiliği elden bırakmamanız gereken konular ve vermemeniz gereken sözler de var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Bugün genel olarak rahat bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde planlamanız gereken işler olabilir. Yoğun bir telefon trafiği yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık bir mekanda bulunabilir ve burada yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Yakın bir dostunuzu bir yolculuğa uğurlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Partnerinizle aranızdaki problemler artık sizi çok fazla rahatsız ediyor. İşinize odaklanmanızı dahi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Bugün gereğinden fazla fikir beyan etmeniz sizi zor durumda bırakabilir. Saflıkla verdiğiniz tepkiler arkanızdan konuşulmasına neden olacak. Bugün için sadece sorulara cevap vermeye çalışın. Görüşlerinize özellikle ihtiyaç duyulan bir konu olursa bunu dile getireceklerdir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Bugün iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Çalışma programınızı normal akışında götürmekte zorlanabilirsiniz. İşle ilgili gecikmeler ve aksaklıklar olabilir. Bu yüzden çalışma ortamınızda üstünde bıkkın veya yorgun bir hava hakim olabilir. Verimliliği ve üretimi arttırmak için epey çaba harcamanız gerekecek. Ancak iş çıkışı dinlenme fırsatı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
İş yerinizdeki pozisyonunuz ve iş arkadaşlarınızla olan zayıf ilişkilerinizi kendinize sorun etmeniz, göze batıyor. Sizden iş yerinizde sağlam ilişkiler değil, verim bekleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Bir yığın borcunuz var ve siz bu borçları ödememek konusunda oldukça rahat davranıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmiyor fakat harcamalardan kaçınmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2020)
Etrafınızda başarılarınızı kıskanan insanlar var. Özellikle arkadaş çevrenize karşı dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed