İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Gerekeni yapmaktan çekinmemelisiniz. Herşeyi başarabilecek ve elde edebilecek güçtesiniz. Bugün gerekeni yapmaya muaffak olursanız ilersi için düşünecek birşey kalmaz. Süratli gelişmelere ayak uydurmakta zorluk çekebilirsiniz fakat elinizden gelen gayreti ortaya koyduğunuz takdirde açığınızı kolayca kapatabilirsiniz. Siz bir erkekseniz duygusal maceralar yüzünden aşırı harcama yapma meylindesiniz. İnsanlara ve olaylara yeni ve olumlu bakış açılarıyla bakmaya eğilimlisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun canınızı sıkmış olan bir durumun intikamını alma fırsatıyla karşılaşacaksınız. Bu günlerde mikrobik hastalıklara açıksınız. İnsanlarla fazla yakın ilişkilerde bulunaktan kaçının. Beklemediğiniz bir anda harakete geçmek ve aşırı aktivite göstermek zorunda kalabilirsiniz. Fiziksel olarak son derece güçlü ve aktif olmakla beraber zihinsel olarak dikkat dağınıklığı içindesiniz. Ufak şeyler üzerine dikkatinizi odaklayabilirseniz saklanmak istenen bazı konuların farkına varabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Bugün karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durumda kendi başınıza hareket etmek yerine sevdiğiniz insana danışmalı ve bazı şeyleri onun ellerine bırakmalısınız. Akrabalarınızla ilgili bazı haberler, bir araya gelme, kutlama gibi şeyler zihninizi meşgul ediyor. Günlük yaşamınızda ister istemez yer kaplıyor. Bu arada geçen günlerin hesapsız harcamaları yüzünden parasal sıkıntı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
İş yerinizde eski sorunlartekrar tekrar gündemegeliyor bu durum canınızısıktı. Ters giden ilişkilerinizidüzeltmek için çözüm yoluaramanız taktir topluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Eskilere takılıp kalmayın. Eğer geçmişte yaşanmış bir sıkıntınız ya da size göre iflah olmaz bir derdiniz varsa, sürekli hatırlayıp dertlenmek size kazanç sağlamaz. Muhatabı kimse onunla bir araya gelip halletmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Artık hayatın güzel yanları sizi harekete geçirmekte. Biraz dinlenmek, içinizden geldiği gibi davranmak isteyeceksiniz. Yaratıcı konulara, çocuklarla ilgili uğraşlara yönelebilirsiniz. Özellikle yaratıcı alanda değişim ve yenilik getiren fırsatlar olacaktır. Aşkta kendinizi oldukça mutlu hissedebilirsiniz. Ancak bu dönem düzen ve organizasyon gerektiren konular da dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Bugünlerdeki rahatlama umduğunuz kadar uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılarınızın temelinde yetenekleriniz ve yaratıcılığınız ön planda. Ama işe bağlılıkla desteklenmesi gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Gelir durumunuzda yakın zamanda nispi bir iyileşme olması ihtimali yüksek. Ancak bir süre daha ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızda yarar var. Yardımcı olacağınız biri bu yardımınızdan kazançlı çıkacak ve sizinle paylaşacak. Çabalarınızı para sorunları dışındaki sorunlara yoğunlaştırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2019)
Yeni tanışacağınız birine bağlanabilirsiniz. Olumlu puan vermeden önce daha yakından tanımanız yararlı olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed