İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Alışılmadık kültürlerden gelen veya farklı ilgi alanları olan kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. İşinizi veya belli yeteneklerinizi geliştirmenize yardım edecek aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Keşfetmeye hazır olun! Eviniz veya ailenizle ilgili ihtiyaçlarınızı da karşılamak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Önümüzdeki günlerde önceden programlanmamış bir geziniz olabilir. Yaşanılan her dakikayı değerlendirmekten yanasınız, fakat bu düşüncenizi, davranışlarınızla pek belli edemiyorsunuz. Kendi başınıza yaşayıp çözme düşüncesinde olduğunuz sorunu, artık taşıyamayacağınızı düşünerek bugün bir arkadaşınıza açılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Sağlık sorunlarından kurtularak yeni yaşam tarzınızı benimsediniz. Mutluluğu hak edenlerdensiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Yabancı bir ortama birden adapte olmak zorunda kalabilirsiniz. Sizi hemen içine almak isteyenler kadar iten, yok sayanlar da olabilir. Özellikle tarzınızın farklı olduğu kişilerden çok şey öğrenebilirsiniz. Önyargısız dinleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Günlük işler ve sıkı çalışmanız gereken detaylar sizi yoracak. Planlarınızı ilerletmeli, iş ortamındaki değişiklikleri öngörmelisiniz. Farklı teknikler kullanmak, yeteneklerinizi öne çıkarmanız açısından doğru bir yol olabilir. Ancak kendinize karşı daha özenli olmalısınız. Aşırı yorgunlukların öne çıkması ile sağlığınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Şu günlerde atacağınız bazı adımlar, doğru yerlere basmak zorunda görünüyor. Alacağınız bazı bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Para durumunuz her zamanki gibi ve siz haklı kaygılar içindesiniz. Size her zaman destek olabilecek yakınlarınızın varlığı rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ekim 2019)
Aile ortamınızda bir süreden beri gündemde olan konuları yeniden konuşabilirsiniz. Ancak bugün tahminler yapmamanız daha doğru olacaktır bu anlamda yanılgılara düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed