İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Çevrenizde ortaya çıkıveren insanların varlığı sizi şaşırtmamalı zira potansiyalinizi sezen bu kişiler, sizinle tanışabilmek, samimi ilişkiler kurabilmek için yakınlarınızda beliriveriyorlar. Memnun olmanız, aynı zamanda da değerlendirmeniz gereken avantajlı bir konumdasınız. Kendinizi iyi hissettiğiniz gibi, bu durumda, çok da iyi görünmelisiniz. Dış görünümünüze ve fiziğinize bu aralar, her zamankinden biraz daha fazla özen göstermelisiniz. Belki yepyeni bir saç modeli, belki son moda giysiler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Leyleklerin göçü sizi kederlendiriyor. Yarım yamalak yaşayabildiğiniz yaz mevsiminin ağır, ağır bitmesi sizi üzüyor. Önümüzdeki günlerde bir kaçamak yapıp birkaç gün tembellik yapmak istiyorsunuz. Hoş bir arkadaş gurubunuz var. Ortak zevkleri paylaşıyorsunuz. Düşündüğünüz kaçamakta onlardan birkaçıyla birlikte olmayı hedefliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Hayatınızda bir şeyi iki keredüşünüp bir keredeğiştirmeniz gerek. Sizmantığınızla ön plana çıkanbir burçsunuz ancak bugünduygularınız ağır basacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
İlişkinizin mutluluğu açısından düşüncelerinizi paylaşmayı ihmal etmemeniz gerekiyor. İşinizle ilgili yeni atılımlar yapmayı planlıyorsunuz. Risk almaktan çekinmiyorsunuz ama acele davranmak sizi maddi zarara uğratabilir. Beslenmenize dikkat edin. Fırsat buldukça spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Maddi durumunuzla ilgili pek çok plan yapıyorsunuz. Beklemede olan projeler, çalışma kapasitenizin getireceği kaynaklar akıcı ilerlerken, daha sıkı bir çalışma temposu öne çıkıyor. Daha fazla beceri sergileyeceğiniz iş hayatında başarı potansiyeliniz yükselmekte. Ancak ödemeler dengenizi sarsabilecek ortaklıklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2019)
İş hayatınızda azminiz sayesinde pek çok zorluğu yendiniz. Artık sosyal çalışmalara ağırlık vermeyi düşünüyorsunuz. Çeşitli davetlerde, grup gezilerinde olmak için çevrenizi genişletmeyi istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Bugün aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazı iş ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli alanlardan korumak isteyeceksiniz. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2019)
Bugün doğru olmayan bir takım haberler alabilirsiniz. Bu haberlere kulak asmayın. Çevrenizde sözüne güvenmemeniz gereken insanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed