İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
İlişkisi henüz belli bir sağlamlığa erişmemiş ikizler için bugün zor olacağını söyleyebiliriz. Çünkü kafa karışıklığının bir hayli yoğun olacağı ve ikilemde kalınacağı konusunda uyarılar mevcut. Eğer bu zaman dilimini doğru bir şekilde yönetemezseniz, ilişkide bazı zararlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda karşı taraftan da sert manevralar görebilir ve buna karşı nasıl davranacağımızı bilemeyebilirsiniz. Bugünde yapılacak en iyi şey fazlasıyla sağduyulu davranmak olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Hedeflerinizi tek tek ele aldığınızda ulaşılmaz şeyler olmadıkları görülüyor. Onları ya hep, ya hiç mantığıyla karşınıza koymamalısınız. Sıkı dostluklarınızı, son zamanlarda çevrenizde oluşan insan kalabalığı içinde kıskanır gibisiniz. Yeni tanışmaların yaşamınıza katacağı renk, nedense bugünlerde gözünüzde büyüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Size karşı özenli ve sadakatli bir eş arıyorsunuz ve onu bu günlerde bulacaksınız. Bekar olanlar evlilik hazırlığı içerisine girebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Çok yakın ve can dostum diyebileceğiniz bir arkadaşınızın hakkını aramak adına onunla birlikte bir mücadeleye girebilirsiniz. Elbirliğiyle bu çetrefilli durumun içinden çıkabilirsiniz. Ancak sizin biraz aktif rol almanız gerekecek. Yani başroldeki kişi olmaya çaba sarf edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Yabancıları içine alan konular öncelik kazanıyor. Dünden bu yana bu alanda hareketli ve girişkendiniz. Şimdi yeni konular seçebilir, kişisel gelişim programları üzerinde durabilirsiniz. Hayatınıza girecek yeni kişiler ilham verici olacaktır. Entelektüel çalışmalarınız ise tüm hızı ile devam ediyor. Bununla ilgili yolculuklarınız hafta sonu kesinleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Kasım 2019)
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan kazanımlarla çıkacaksınız İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde kısmen azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Paranızı değerlendirme niyetleri için henüz erken. Suların biraz daha durulmasın beklemeni daha akılcı olabilir. Yakında yaşayacağınız bir para tartışmasında uzlaşmacı bir tavır sizi karlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Kasım 2019)
Uzağı iyi göremiyorsunuz. Halbuki, olaylara ve yaşamınıza geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor. Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed