Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Semboller ve Yorumları

Hayvan
Hayvanlarla ilgili yorumlar genelde çeşitlerine bağlıdır. İyi veya kötü yorumlar olabilir. Mesela bir yunus görmek çok iyidir. Kuş haber demektir, at asaleti, balık parasal kısmeti anlatır. Maymun şüphecilik, yırtıcı hayvanlar ise hırsın sembolleridir.

İnsan
Görülen sembol erkek ise parayı, kadın ise lakırdıyı anlatır. Daha detaylı sembollerle anlamlar değişebilir.

Bitkiler
Birkiler, gönül işleri, kader ve kısmet mevzularının sembolleridir. Papatya aşk, gül romantiklik, yonca ise sevgiyi sembolize eder.

Eşyalar
Eşyaların taşınır veya taşınmaz olmasına göre farklı yorumlar yapılabilir. Bir bina görmek yer almayı işaret ederken, hareket halindeki araba görmek yer değiştirmeyi anlatır. Çamaşır makinesi görmek evde işlerin karışacağına işaretken buzdolabı görmek evde havanın sertleştiğini gösterir. Eğer görünen sembol bir sobaysa ve hane içerisine yakınsa evde durumların sıcak olduğunu gösterir.

Kahve falı eski ve klasik bir kehanet yöntemidir. Müslüman ülkelerde yaygındır, özellikle ülkemizde çok geçerli bir fal çeşididir. Kahve telvesinin fincanda bıraktığı telve izine göre yorumlar yapılır.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed