Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Başlangıçta size olumlu görünecek olan davranışınızın, sonradan sizin aleyhinize sonuçlandığını görmek, öfkeli davranışlarda bulunmanıza sebep olacaktır. Bu durumda halen devam eden dostluklarınızın değerini daha iyi kavramanız gerekir. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açık olacaksınız. Kararsızlık ve yanlış yollar izlemek yüzünden elinizdeki gücü kullanamıyorsunuz. Beklenmedik gelişmelere ve heyecanlı koşuşturmalara hazır olmanız lazım.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, bazı eleme niyetlerini ortaya çıkartabilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
AŞK: Sevdiğiniz uğrunahayatınızla ilgili bir çokdeğişimler yapacaksınız. Ondanbeklentileriniz her ne kadargecikse de siz ödün vermeyedevam edeceksiniz. Bu büyükaşkın farkına varacak elbet.PARA: İş konusunda oldukça deneyimli vedonanımlısınız. Yardım almak isteyenler olacak.SAĞLIK: Sürekli evham halindesiniz. Kendiniziçok fazla dinliyorsunuz. Böylece hasta olmaihtimaliniz artıyor. Daha rahat olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Yaptıklarınızla, mesleğinizle, bulunduğunuz durum ve konumla duyduğunuz gururla yetinmeyin. Diğer insanlardan sizi ayıran bir özelliğiniz varsa eğer bunu diğer insanlara da fayda sağlayacak şekilde kullanmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Günlük işler ve düzen gerektiren pek çok konu önem kazanıyor. Kişisel düzeninizi korumanız ve organize olmanız çok önemli. İş ortamındaki yorucu koşullara rağmen yenilikler yapabilirsiniz. Değişik teknikler denemek yeteneklerinizi geliştirmek açısından önemli olabilir. Ancak ilerleyen saatlerde sağlığınızı zorlayan hizmet temaları öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bazı ortaklarla birlikte başlamış olduğunuz önemli bir proje bugün birkaç aksaklık belirmesi söz konusun olabilir ama siz soğukkanlı davranarak bu sorunu çözümleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bazı olumlu adımlar atmayı başaracaksınız. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz. Sizden bu borcu ödemenizi talep edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed