Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Çok fazla yararınıza olmayan ya da hoşunuza gitmeyen koşullar üzerinde anlaşma sağladığınız durumlar olduysa, geri dönüp olayları tekrar değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Genel olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme olabilir. Yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bugün beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler yaşayacaksınız. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz. Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Kartınız Alfa... Hayatınızı başkalarının yönlendirmesine asla izin vermemelisiniz. Bugün tüm gözler üzerinizde gibi. Aşık olduğunuz kişi ile aranıza girmek isteyenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
“Hep benim sözümü dinlesinler” diye diretmeyip size verilen tavsiyelere kulak verin. Biraz fedakârlık yaparak daha fazla güç elde edebileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz. Sükunet ise kesinlikle kaybettiğiniz anlamına gelmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Hayatınıza hareket katan pek çok gelişme söz konusu. Sosyal ilişkilerin getirdiği canlılıkla güne hevesli başlıyorsunuz. Arkadaşlıklar ve yeni ilişkiler sizi motive edebilir. Başkalarının öncelikli olacağı faydalı konulara yönelmeniz için beklediğiniz destekleri bulacaksınız. Ortak çalışmalarda kişiliğinizi ortaya koymanız açısından olumlu şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Bugün iş konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi yaratıcı konulara yönlendirebilirsiniz. Toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Başarılı bir iş günü geçirebileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Alışveriş konusundaki özgüveniniz, bugün yaşayacağınız bir şaşkınlıkla biraz yerinden oynayabilir. Daha akılcı, daha dengeli yatırım niyetleri, sizi bazı risklerden koruyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Eylül 2018)
Sabırsızlık gösterdiğiniz konuda dişinizi biraz daha sıkmalısınız. Bu şekilde sonuç çok daha olumlu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed