Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Heyecanınız ve başkalarının öğütlerine aldırmayan tutumunuz yüzünden onunla başınız sıkca derde girebilir. Sabırsız olmanızdan dolayı başladığınız bir işi başkasına devretmeye eğilimlisiniz. Düşünmeden kararlar vermeyin bunlardan dolayı manevi ya da duygusal zararlara uğrayabilirsiniz yani kararlarınızı vermeden önce iyice düşünmelisiniz ve bu yolla başarıya ulaşmak için doğal enerjinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Hırs ve bencillik belirginleşebilir, ne olduğunu veya nedenleri iyi anlamaya çalışın aksi halde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Bugün ya da yarın kalabalık bir grup içinde olabilirsiniz. Ruh haliniz çok iyi, son derece neşelisiniz. çevrenizde bu neşenizi paylaştığınız pek çok yakınınız var. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bu özelliğiniz, dostluğunuzdan çıkarcı biçimde yararlanılmasına neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Güneş enerjisi aldığınız canlılığınızdan belli. Alacağınız bir haberle akşam saatlerinde yavaşlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Kullanmayı düşündüğünüz bir kredi, borçlanma, maddi ortaklı bir takım işlere girişmek için karşınıza çıkacak fırsatlarda iyice inceleyip detaylı düşünmek olası riskleri azaltacak ve sizi zararlı duruma düşmekten koruyacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Hayatınızı etkileyen kontrol dışı faktörlerin öne çıktığı görünüyor. Ancak bir yandan da ruhsal açıdan yeni bir bakış açısı kazanmaktasınız. Sizi aşırı duyarlı kılan geçmişle ilgili temalar da eklenince olaylar kontrolden çıkabilir. Biraz akışta kalmayı denemelisiniz. Aceleci adımlar attığınız eğitsel konularda ise verimli bir gün. Sizi yenileyen koşullar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Eylül 2020)
İşinizdeki bir aksamanın kötü niyetten değil, bir çalışanın sağlık sorunundan kaynaklandığının farkındasınız. Bu yüzden sorumlu olan kişiyi hoş görme yolunu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızı muhtemelen bugün de boşuna bekleyeceksiniz. Deneyimlerinizle bazı ihtimallere hazırlıklı oluşunuz, sorun yaşamanızı engelleyemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Ailenizi ve evinizi de ihmal etmemelisiniz. Aşırı hareketsizlik kilo sorununuzu arttırabilir spora ağırlık verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed