Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Bekar olan koçlar için sosyal çevre ve arkadaşlık bağlantılarınız sayesinde önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Yalnız kalarak iç sesinizi dinlediğinizde üzüntülerinizle baş başa kalsanızda sosyal çevreniz yardımıyla hareketli bir gün geçirmek ve yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilirsiniz. Bugün bir değişiklik yapın kendinize güzel bir gün armağan edin. Yaşamın keyfini çıkartmak sizin elinizdedir. Ya hüzünlü olmayı seçersiniz ya da mutlu olmayı. Sizce hangisi?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Bugün dış olaylara karşı çok hassassınız. Aileniz dışındaki insanların sorunlarına eğilmek, onların sevinçlerine ortak olmak gibi yeni bir tutum içine girdiniz. Abartmadığınız müddetçe sizi daha sosyalleştirmesi ve sağlam dostluklar kurmanız bakımından oldukça güzel bir davranış. Çalışma hayatınızda yeni atılımlara hazırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Kartınız zenginlik... Bugün sizin için imkansız diye bir şey yok. Hayallerinizin tek tek gerçekleştiğini göreceksiniz. Ancak enerjiniz çok güçlü. Sinirlenmeyin...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Hoşlandığınız kişiye duygularınızı açmak için bu kadar beklemeyin. Koşulları değerlendirdiğiniz takdirde ilk adımı sizin atmanız gerektigini anlayacaksınız. Gelecek için kurdugunuz hayaller gerçekleşmek üzere. Meslek hayatınızda yaşanan aşırı rekabetten pek hoşlanmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2018)
İş yerinizdeki çekişme size göre değil, uzak durmalısınız. Ancak insanların haksız tutumlarına da isyan etmemek elde değil. Hakkınızı aramalısınız. İkna yeteneğiniz,güzel söz söyleme becerinizi kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor. Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Yakın geçmişte aldığınız eleştirilere sessiz kalışınızın muhatabınızca bir suçlu tavrı gibi değerlendirilmesi o kadar da önemli değil. Bugünlerde bununla ilgili takılmalarınız beyninizi boşa işgal ediyor. Sabrederseniz, suskunluğunuzun gerçek nedeni yakında ortaya çıkacak ve puan toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed