Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bana yaptıklarını dün gibi hatırlıyorum ve asla unutmayacağım’’ şeklinde bir tartışmaya başlayacaksanız ve özellikle, karşı tarafında bu şekilde bir argümanı varsa, tartışma uzar, benden söylemesi Niobe’ce.‘’ İnsani bir amaç için çalışmak ilginizi çekebilir. Sosyal yardım projeleri veya benzeri organizasyonlarda karşılaşacağınız kişilerle yapacağınız konuşmalar amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edebilir. Sormanızda durumunda jestlerle karşılaşabilirsiniz, utanmanız için bir neden yok. İşle ilgili fırsatlar kapıda. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugün büyük bir kutlamanız olacak. Bu gününüzü ve sevincinizi ailenizle birlikte paylaşmak isteyebilirsiniz. Bugünü hareketli ve dolu dolu geçirebilirsiniz. Alacağınız haberler de neşenizi yerine getirecek ve sizi hemen harekete geçirecek. Sabırlı yaklaşımlarınız size kazanç getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Kartınız Boşluk... Kendinizi bugün tamamıyla karanlıktan aydınlığa çıkış yolu aramakla geçirebilirsiniz. Bu durumda zor günün içinde gibisiniz. Daha olumlu düşünmelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
İş ortamınızda olayları fazla hafife almanızdan kaynaklanan bazı iletişim kazaları yaşayabilirsiniz. Neyse ki sevgi ve anlayış, olayın tatlıya bağlanmasını sağlayacak. Konuyla ilgili düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınmayın. Bir kriz varsa onu çözmek için önce niyet etmek gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Artık biraz dinlemek ve kendi iç sesinizi dinlemek adına akışta kalmanız gerek. Gün ortasından sonra geçmişle ilgili bazı hesaplaşmalar ve gerçekçi olma ihtiyacınız var. Risk almadan objektif bir noktada durmalısınız. Kendinize olan güveninizin arttığı bu dönem geçmişten uzaklaşmak önünüzü açacaktır. Bazı bağlarınızdan kurtulmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Önem verilen birisiniz. Yokluğunuz çok hissediliyor. Bugünlerdeçalışmanız sizi pek tatmin etmeyecek ölçüde ödüllendirilecek. Bundan hoşlanmayacak ve iş ilişkinizi ciddi bir şekilde sorgulayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Paranızı güvence altına almakla çok doğru hareket ettiniz. Bu konuda size yol gösteren dostunuzun önümüzdeki günlerde size daha verimli bir yatırım önerisi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Güvendiğiniz bir dostunuz atacağı adımda kararsız. Sizden onay bekliyor. Sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed