Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Maddi beklentileriniz üstleriniz tarafından haklı olarak algılanacak. Ya da uzun zamandır süregelen sorunlarda haklılığınız ispatlanıyor olacak. Kariyerde bağlayıcı ve güçlü etkiler devrede. Sorunları karşılıklı konuşarak çözümleyebileceksiniz. Sosyal çevrenizle zıtlaşmalara karşı dikkatli olun. Her zaman ve her yerde serinkanlı olmanız size büyük fayda sağlayacaktır bunu unutmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Bu akşamı özel zevklerinize yönelik uğraşlar başında değerlendirebilirsiniz. Habersiz gelecek bir konuğunuz var. Bu konukla önemli alışverişleriniz olacak. Bir akrabanızın ilişkilerindeki özensizliğini sorun ediyorsunuz. Bununla ilgili toplu görüşmeler içine girebilirsiniz. Bugünlerde kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Uzun zamandır haber alamadığınız yakın dostlarınızla bir araya gelerek günün tadını çıkaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Partnerinizin yapacağı bir şey, sizin en büyük şanslarınızdan birinin aslında yakınlarınızla olan güzel diyaloğunuz olduğunu gösterecek. Gün, titizlik gerektiriyor olabilir. Ama hem bu temponun altından kalkıp hem de güzellikleri görmezden gelmemek sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Kendinize yeni hedefler koyuyorsunuz. Yabancılarla ilgili konularda olumlu şartları değerlendirmek, yeni planlara göze atmak gerekiyor. Kısa ya da uzun yolculuklar açısından harekete geçirici şartlar bulabilirsiniz Bu dönemde akademik uğraşlar, değişik kurslar faydalı sonuçlar getirebilir. Yeni düşüncelere açık olmanın getirdiği olanaklar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Girişmek istediğiniz iş için kapasiteniz olduğuna şüphe yok. Ama patronunuza ya da işin başındaki kişiye istekliliğinizi ve motivasyonunuzu daha iyi göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek sorunları büyütmeyecek, ilişkilerinizi sıcak ve güçlü bir biçimde sürdüreceksiniz. Kendinize olan güveniniz ve anlayışlı olmanız beraberliğinizi olumlu etkileyecek. İşinizin riskli alanlarında acele etmeden, iyice analiz ederek karar almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Parasal konularda şanslı bir döneme girmek üzeresiniz. Harcamalarınızda biraz daha dikkatli olursanız tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Özellikle şu günlerde sağlıkla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed