Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Bazı konulara şüpheci yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz. Duygusal yaşamınıza, önemli projelerinize veya hedeflerinize iyimser bakabilir ve büyük düşünebilirsiniz. Gezegenler sizi destekliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Hoş bir arkadaş gurubunuz var. Ortak zevkleri paylaşıyorsunuz. Düşündüğünüz kaçamakta onlardan birkaçıyla birlikte olmayı hedefliyorsunuz.sıcak günlerin geride kalması sizi üzüyor. Doğru dürüst yaşayamadığınız yaz mevsiminin ağır, ağır bitmesine kederleniyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir kaçamak yapıp birkaç gün tembellik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Bugün iş yerinizde yaptığınız bazı çalışmaların değerlendirmeye alınacağı gün olabilir. Sizin büyük gününüz olacak bugün. Partneriniz bugünlerde size biraz uzak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Dış dünyaya karşı kendiniz için uyguladığınız kuralcı tavırlar eşiniz için de geçerli olsun isterseniz aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Bırakın o kendi düzenini yaşasın. Sert, kuralcı ve değiş-ken tavırlar dengesini sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Ortaklıklar ve ilişkiler hayatınıza yeni bir gündem taşımakta. Ãœzerinde durduğunuz yeni projeler, anlaşmalar kendiliğinden gelişmeye başlıyor. Karşıtlıkları önemsemeniz ve başkalarının ne düşündüğüne önem vermeniz gerek. Aşırı bağımsızlık isteğiniz ilişkilerinize zarar verebilir. Duygusal açıdan yaşanacak çatışmalara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Bugün işlerinizi bitirmek için bazı ortak çalışmalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sayede hem rahatlamış olursunuz hem de üretkenliğinizi geliştirebilirsiniz. Yakında bir zam haberi duyacaksınız fakat bu sizinle ilgili olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Bugün elinize uzun zamandır beklediğiniz bir miktar para geçecek. Elinize geçen parayı harcarken dikkatli olmalı özellikle borç vermekten kaçmalısınız. Borcuna sadık olmayan dostlarınız yüzünden maddi sıkıntı çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed