Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
İltifatları kim istemez ve sevmez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Eğer mesleğiniz ya da eğitiminiz sanatsal konular üzerine ise, küçük de olsa övünebileceğiniz ve çevrenizdeki insanların takdirini toplayabilirsiniz, bu sizi motive edecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Arkadaşlarınızın desteğinden faydalanabilirsiniz. Sağlık sorunlarına eğilerek vücudunuza gerekli özeni gösterebilirsiniz. Güvenliğinizle ilgili problemler ve evhamlar yaşayabilirsiniz. Yaratıcı ve sevdiğiniz konulardan keyif alabileceğiniz bir gündesiniz. Romantik konularda ve ilişkinizde rahatça akan bir iletişim gözleniyor. Çevresel ilişkilerinizde iletişim bakımından yoğunluk gözleyebilir ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
AŞK: Bugün sevgiliniz sizden hiçsıkılmayacak çünkübulunduğunuz ortamda onuneşelendiriyorsunuz. Böylelikleonun kalbini bir kat dahakazanmış oluyorsunuz.PARA: Şartlarınız değişebilir vediğer insanlar size karşı gelebilir. Israrcıolmamalısınız. Bugün susmayı öğrenin yeter.SAĞLIK: Böbrek ağrılarınızla başınız derde giriyor.Sürekli bel ağrısı çekeceğinize sıvı içeceklerleidrar söktürerek ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Aşkta yeni ayrılık yaşayanlar, sakın üzülmeyin. Arayıp da bulamadığınız insanın karşınıza çıkması an meselesi. Bir çok iş teklifi ile karşı karşıyasınız. Sizin için en karlı ve prestijli olan için karar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Ortaklıklarda yeni bir dönem başlıyor. Hazırlık içinde olmanız gereken bu günlerde tek başına karar almakta zorluklar var. Elinizi güçlendiren desteklere rağmen, ortak giderlerin büyük sorunlar çıkaracağı söylenebilir. Miras ve sigorta konularının getirdiği yeni ödemeler sizi meşgul edebilir. Yakın beraberliklere daha fazla anlayış göstermeli, egonuzu kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Maddi çözümlerin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Geleceğe umutla bakışınızın önünde sorun yaratabilecek ceddi engeller yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Paranızı değerlendirmek için aldığınız değişik tavsiyeler, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. Ama beri yanda paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ekim 2019)
Yakın çevrenizdeki değişikliklerden ötürü kararsızlık çekebileceğiniz bir gündesiniz. Detaylara özellikle dikkat etmelisiniz. Unutkanlıklar zarar verici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed