Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Yakın akrabalarınız ve eğer varsa kardeşlerinizle tartışabilirsiniz. Yeni beraberlikler için uzun zaman emek harcayarak oluşturduğunuz yapıları yıkmamaya özen göstermelisiniz. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız. Beraber olduğunuz biri varsa, ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Ancak zaman zaman bazı tersliklerle karşılaşabileceğinizi de bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Bugün bazı anılar size fasılalı hüzünler yaşatacak. Geçmişle, orada size ait bir şeyleri unutmuşsunuz gibi bir ilişki içindesiniz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber, bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Birlikte olmak istediğiniz kişilerin isteksizliği sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
AŞK: Ruhsal olarak kendinizlebarışık olmanıza rağmen bugünbiraz yıkım arifesindesiniz.Partnerinizle uyumunuz güçlüolmasına rağmen zıtlaşacağınızbirçok konu var. Ayrılığıgöze almamalısınız.İŞ: Olağanüstü isteklerinizin gerçekleşmesiniistediğiniz için mesleki kariyerinizde her durumdakendinize söz vererek, aklınızdakileri uygulamayakoyuluyorsunuz. Başarılarınız artacağa benziyor.SAĞLIK: Yağlı yiyecekler tansiyonunuzu tetikler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Daha önce artık geri gelmez diye tamamen gözden çıkardığınız bir paranın dönüş ihtimali yeniden doğabilir. Ancak bu vazgeçmiş ruh halinden kurtulup, bu konuda halen ısrarcı olduğunuzu dışarıya yansıtmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Son derece kararlı olacağınız şartlar içine girdiniz. Kendinizi iş hayatında daha tutarlı planlar yaparken bulabilirsiniz. Önemli değişimlerin yaşandığı bu alanda artan sorumluluklar ve üstlerle ilişkiler dikkat çekebilir. Daha yapıcı ve ölçülü bir noktada durmanızda yarar var. İşlerinizi akıcı ilerleteceğiniz bu günlerde önemli kararlar vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Sürpriz fırsatlarla yepyeni planlar içine girebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz, harika bir toplantınız olacak. Size sadece hırsa kapılıp acelecilik etmemek düşüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Özel hayatınızda her şey yolunda. Bu kez şansın da sizi sonuna kadar desteklediğini düşünüyor ve her gün yeni bir olumluluğu fark ederek, yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geciktirdiğiniz için hafif pişmanlıklar duyuyorsunuz.Çalıştığınız işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz zararlı çıkabilirsiniz. Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Bugün akşam saatlerinde yakın çevrenize ilişkin bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed