Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Çalışma hayatınızda göreceğiniz desteklerle bazı sorunları çok kolay bir şekilde halledebileceksiniz. İş hayatınızda geçmişte yarım kalan sorumluluklarınıza kanalize olmak adına bazı uygulamalarda bulunabilirsiniz. Diyete başlamak adına gayet iyi bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkında girdiğiniz bahsi kazanacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Her şeyin hemen olmasını istiyorsunuz. İnsanlara emir yağdırmak yerine rica etmeyi öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Sabrettiğiniz bir çalışmada yeni bir aşamaya geçme veya sonuca yaklaşma noktasındasınız. Çevrenizden bir sohbet sırasında alacağınız görüşler algınızı değiştirebilir. Mücadeleye devam eden tavırlar işinize yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Ortaya çıkan gelişmeler sizi yormakta. Olaylar karşısında esnek olmanız halinde pek çok konuyu geride bırakabilirsiniz. Aksi halde olaylar sizi yıpratabilir. Kontrolünüz dışındaki gelişmeleri kabullenmeniz size olgunluk katacaktır. Elinizdeki işlere odaklanmalı, kişisel konularınızı ertelemelisiniz. Neyse ki sosyal hayatınız ve çocuklarla ilgili konular sizi hoşnut etmeye yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.Problemli bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde düzelmeye başladığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor. Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Geçen günlerde yaptığınız bir şakanın altında, bazı sitemlerinizi sakladığınız düşünülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed