Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Sosyal aktiviteler, boş zamanları değerlendirme amaçlı planlar yapmak kendinizde veya hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili olumlu sonuçlar doğurabilir. Bazı ilişkilerinizin veya ortaklıklarınızın gerektirdiği talepler sizi engelliyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Bugün yine sevecen ve sempatik tavırlarınızla çevrenizdekilerden olumlu tepkiler alacaksınız. Kendinizi düşünmeyip zamanınızı yakınlarınız için harcayacaksınız. Yoğun iş temponuza rağmen sosyal yönden aktif bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerde oldukça verici ve uyumlu olduğunuz bir dönemdesiniz. Bugün arkadaşlarınızdan alacağınız hoş bir hediye sizi çok mutlu edecek. Bu beklemediğiniz hediye sizi gün boyu hem şaşırtacak hem de mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
AŞK: Bugün sevdiği olanlar birtakım tekliflere evet demektezorlanacaklar. Birkaç kişi buaşkın üzerinde otorite kurmakisteyebilir. Her iki kişininanlaştığı konulara başkalarımüdahale etmemeli.PARA: Parasal konularda bir takım gerçekleri gözardı ederek kendinizi zorlamanız yersiz. Parasalkonularda kaybeden olmamak için acele etmeyin.SAĞLIK: Maddi durumunuz zora düştükçebunalımlar başlıyor. Sağlıklı düşünmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Maddi fırsatlara açık olduğunuz bir gündesiniz. Özellikle sabah saatleri kazancınızı artıracak bazı teklifler alabilirsiniz. Sizi destekleyen ve her ne olursa olsun yanınızda olduğunu hissettiren dostlarınızın kıymetini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Pek destek aldığınız şartlar altında değilsiniz. Elde olmayan nedenlerin ve kontrol edemediğiniz konuların dışında kalmanızda yarar var. Aksi halde duygusal olarak sizi bağlayan gelişmeler ve getirdiği endişeler yorucu olabilir. Bu yüzden ani kararlarla hareket etmek yerine sabırlı olmanız gerek. Sosyal yardımlar ya da kollektif çalışmalar içinde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Aralık 2020)
İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkların iş dünyasının kurallarından sayılması yapınıza pek uygun değil. Kendi işinizi oluşturma niyetinizde barındırdığınız korkularda pek haksız görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Kazancınızın daha fazlasını hak ettiğiniz doğru da olsa, yaşanan şu günler bu konuda ümit verici değil. Bu haftanın ortalarına doğru bazı sıkıntıları atabileceksiniz. Yan gelirleriniz, bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Bazen isabetli tahminler yapamıyorsunuz. Zor bir ihtimal olarak gördüğünüz bir sıkıntının tedbirini almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed