Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Bazı konular netleşmeye başlıyor. Bazı konuların yeniden yapılandırılması veya bazı konularda düzeltmeler yapılması gerekiyorsa bir an önce yapabilir ve konunun muhatabı herkesin kendi yolunda rahatça devem etmesini sağlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duyarlılığımızın arttığı ve özellikle ev, aile, millet ve vatan başlıklı konularda hassas olmaya özen göstereceğimiz, birbirimizi daha iyi anlamak ve empati yapmak isteyeceğimiz bir gündeyiz. Kendimizi koruma altında ya da güvende hissetmek isteyebiliriz, hayallerimizde artış olabilir, sezgilerimize güvenebiliriz. Duygularımızı paylaşmak isteyeceğimiz bugün, kırgınlıkları düzeltmek için fırsatlar sunabilir. Dua etmek ve dileklerde bulunmak için de uygundur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Eylül 2019)
İyi niyetlisiniz ve hayattaki zorlukları yenmeyi öğrendiniz. Çünkü yaşadıklarınız size hayatı iyi öğretti. Bu günlerde bir yalnızlık duygusu içindesiniz. Bunu aşmanız için fazla enerji harcamanız gerekmiyor. Sadece insanlara dokunacaksınız. Görüyorsunuz insan ilişkilerinde yoğun bir çekimserlik dönemi yaşıyoruz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
AŞK: Aşk yaşamınızda ufakdeğişimler yaparak mutluluğunuarttıracaksınız. Partneriniz günboyu sizinle birlikte olmaktanmutlu. Artık birilerinin sözüneuyarak onu kırmamalısınız.PARA: Bugünlerde işinizle alakalıaldığınız başarılar sizi bir hayli güçlendirdi.Yüzünüz gülüyor ve keyfiniz yerinde görünüyor.İşinizde sorun yok ancak biraz maddi sıkıntı var.SAĞLIK: Kötü bir haber aldığınızda içiniz daralıyor.Böyle durumlarda derin nefes alıp sakinleşin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Hem bilgili hem de bu bilgiyi kullanmaktan çekinmeyen insanlarla bir arada olacaksınız. İletişim berecilerinizi verimli olarak kullanırsanız bu insanlardan siz de fayda göreceksiniz. Ancak bunun için sabırlı olmanız ve bu insanlara liderlik edeceğim diye diretmemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Bazı endişe ve korkularınız öne çıkabilir. Ancak önceliğiniz maddi paylaşımlarınızı düzene sokmak, kredilerle ilgili sorunları aşmak olmalı. Yeni kaynakları ölçülü biçimde kullanmak için seferberlik halinde olabilirsiniz. Ancak tek başınıza karar verme gücünüz yok. Yine bu süreçte kariyerde prestij arayışınız var. Önemli kararlarınızda aceleci olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Eylül 2019)
İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vererek, bazı sübjektif niyetli yorumlar geliştirmeniz yanında, sergilediğiniz iş hacmi ile de gerekli yerlerin dikkatini çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Sakıncalı bulduğunuz ilişkiyi engelleme çabanız geri tepebilir. Bu ilişkiyi bir süre daha izlemekle bir şey kaybetmiş olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed