Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Ev ya da aile ile ilgili konularda aşırı tepkiler veriyor olabilirsiniz. Sunulanları, söylenenleri ya da teklif edilenleri doğru dinlemeli ve artı eksi hesabını dikkatli şekilde yaptıktan sonra belli sözler ya da tepkiler vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Bugün cesaretinizi sürekli ön planda tutmaya çalışacaksınız. Sık aralıklarla yapacağınız ikili görüşmelerde belli aşamaya getirmek istediğiniz konular var. Bugünlerde pratik zekanız tıkandığınız konularda size olumlu sonuçlar getirebilir. Bunlarla ilgili alabileceğiniz somut öneriler var. Önem verdiğiniz kişilerle dayanışmalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Kartınız Aşk... Bugün hayatı hiç kimsenin sevmediği kadar seviyor ve bazı işlerinizde damgayı vurmaya çalışıyorsunuz. Oysa başarılarınızın sınırlı olduğunu sizler de biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Bugün özellikle iş konusunda ikilem içinde olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı bazen gizliden gizliye tartma ihtiyacı duyup kuşku nöbetine girdiğiniz anlar oluyor. Yaşadığınız mekanı yenileme düşüncenizi uygulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Burcunuzda ilerleyen Ay size yeni adımlar atabilme cesareti veriyor. Daha bağımsız davrandığınız bu günlerde pek çok şeyle ilgilenmeniz gerekecek. Daha hızlı ilerlemeniz gereken konuları ise akışta izlemelisiniz. Zira aşırı kafa karışıklığı yaşadığınız günlerden geçiyorsunuz. Şimdilik önemli planlarınızı ertelemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız sonuçlardan çok azını alabileceksiniz Çok önemli bir problemi halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bu işte şans size çok yardım edecek. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Bugün yatırım imkanlarını akıllıca değerlendirecek zihin gücüne sahipsiniz. Ãœçe beşe tamah etmektense büyük oynamak istiyorsunuz. Bugün karşınıza çıkacak bir fırsat var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Aile içindeki bir huzursuzluk dallanıp budaklanıyor. Daha yaşlıca bir bireyle kişilik çatışması içindesiniz. Bunun önünü almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed