Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Var olan ilişkilerinizde problemler yaşıyorsanız bunları çözerek konuşmayı deneyin. Bu ilişkinin içerisinden sadece ruhunuzu sıyırmayı değil köklü değişimlerle her yönden sorunları çözmeyi öğrenmelisiniz. Kariyerde üstlerinizin hakkınızdaki düşünceleri ufak hatalarınız yüzünden değişebilir, aman dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Duygusal dünyanızda sebepsiz sıkıntılarınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Açığa vuramadığınız bilinçaltı dürtülerinizin sizi fazlasıyla yönlendirebileceği bugün, ikili ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz. Öğle saatleri son derece yapıcı ve heves dolu bir atmosfer sunmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Özellikle bekar olan Koç'ların aşk simgesi olan bu kart ile tanışması kalplerini birinin çalacağını gösteriyor. Dostlarınızı unutmayın. Yeniliklere yelken açtığınız ortaya çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Bugünlerde elinizi attığınız her şeyin ters gitmesi sizi gerginleştiriyor. Yaşadığınız aşk monotonlaşmış durumda.Bunun beraberinde gelen maddi sıkıntılar, yaşamınıza olumsuzluklar yüklemiş. Ancak kısa süre sonra bunları aşacaksınız. Elinize geçecek toplu parayla ödemelerinizi yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Haftanın ilk gününde sizi harekete geçiren pek çok etki var. Hayatınıza renk katacak sosyal ilişkiler içinde yer alacaksınız. Duygusal açıdan enerjik olduğunuz bu günlerde aşk ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Ancak aşırı tutku ya da rekabet duygusu ile ani kararlar almaya müsaitsiniz. Çocuklarla ilgili sorunlarınızı daha sakin değerlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Arkadaşlarınızla başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Çevresel faktörlerin çalışmalarınız üzerinde belirlenemez etkiler yapabileceği söylenebilir. Organize olmaya ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, meslek yaşantınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ve toplantılarında ilginç kişilerle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Bugün herkesi şaşırtacak ve bir defter açıp hesap tutacaksınız. Çünkü yazılı bir bütçe yapmadan yaşayamayacağınızı anladınız. Alacağınız, vereceğiniz birbirine karışmış durumda. Toparlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2018)
Dostunuz olarak gördüğünüz yakın çevrenizden biri, size düşmanca davranabilir. İnsanlara çok güvenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed