Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bugün kendinizi tamamen işinize vermekte çok zorlanacaksınız. Çalışırken kafanız hayali gezi ve eğlencelerde olabilir. Şayet imkan bulur da günü, Astrolojik etkilerin yönlendirdiği şekilde değerlendirebilirseniz yeni kimselerle tanışabilir, hayatın zevkini çıkartabilirsiniz. Bu gezip, eğlenme durumu size bazı masraflar da açabilir ancak memnun kalacağınız için biraz harcama yapmanız da size dokunmayacaktır. Şayet yalnız bir Koç'sanız yeni bir karşı cins arkadaşlığı kurabilir, size çok çekici gelebilecek bir kimseyle tanışabilirsiniz. İlerdeki hayal kırıklıklarından kurtulmak için karşı cinse olan hislerinizi iyi tartmalı ve ihtiyatlı davranmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Rutin işlerinizle meşgul olabilir ve bazı ufak tefek sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Şu sıralar aileniz ve yakınlarınızla yakın ilişkilere girebilirsiniz. Gününüz biraz sıkıcı ve sıradan olabilir ama bunu zevkli hale getirebilirsiniz. Ailenizle veya sevdiklerinizle akşamüstü dolaşıp eğlenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Aşk hayatınızda hep hesap kitap peşindesiniz. Bu performansınızı işinize saklamanız sizin için daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
İster evde ailenizle bir arada isterseniz de bir başınıza ruhsal çalışmalar yapmak, inancınız doğrultusunda dua etmek, meditasyon ya da yoga yapmak için destekliyor gökyüzü sizi. Maneviyata ayırabileceğiniz özel bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Çalışma ortamında olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Çok daha etkin olmayı başaracak, detayların önemini örerek hareket edeceksiniz. İş hayatında daha fazla çaba göstermeniz sizi etkin kılacaktır. Yaptıklarınızın olumlu sonuçları sizi tatmin etmeye yetecektir. Beraber çalıştığınız kişilerle yardımlaşarak tamamlanması gereken işleri ele alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Zaten zorlu bir ay geçirdiniz. Biraz kendiniz toparlamalı ve daha hesaplı davranmalısınız. Bu ayın ilk haftalarında parasal sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi rahatlığınızı tekrar gereksiz borçlanmalarla bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Sorunları insanları kırmadan halledebilirsiniz. Sizin yaşamınızı yönlendirmek ister gibi davranan yakınınıza verdiğiniz tepki, onu kırmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed