Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Finansal anlamda zor durumda kaldığınız süreçleri tamamlamak için yeni krediler çekmek ve sponsorluk görüşmeleri yapmak isteyebilirsiniz. Gelir kaynaklarınızı artırmak amacıyla çıktığınız bu yolda bildiklerinizi başkalarına söylemek yerine kendinize tutmak şu an için daha faydalı olabilir. Çünkü bu düşündükleriniz plan aşamasında olan işler olduğu için henüz kimseye açmamanız da yarar vardır. Belki de işler rayına girdiği zaman düşüncelerinizi güvendiğiniz kişilerle paylaşmak daha mantıklı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Çok göz önünde yaşadığınız için arzularınız ve beklentileriniz size özel kalamıyor. Pek çok kişi yaşamınız hakkında konuşuyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, bu değişiklikler için fırsat kapınıza gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Kartınız Aşk... Bugün gireceğiniz her ortamda olumlu yönde görüşmeler yaparak moralinizin yükseldiğini anlayacaksınız. Geçmişinizdeki kötü günleri geride bırakmaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Arkadaşlarınızın sizin üzerinde olumlu etkilerini inkâr edemezsiniz. Bazı paylaşımlarınızı onlara aktarmak isteyebilir, bir takım organizasyonlara imza atmayı arzulayabilirsiniz. Bugün duygu paylaşımları içinde olacaksınız. İnatçı davranışlarınızdan vazgeçin. Aşk hayatınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Çok fazla hareket, yakın çevre ile iletişim hayatınızda kalmaya devam ediyor. Değişiklik aradığınız bu dönem özellikle eğitim çalışmalarında hızlı yol alabilirsiniz. Özellikle zekanızı ortaya koyabileceğiniz çalışmalar, bilgilerinizi genişleteceğiniz imkanlar bulacaksınız. Kısa yolculuklar, sizi iyimser kılan yeni haberlere istediğiniz yönde ilerleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz birgündesiniz. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar bugün daha verimli olacaktır. Çevresel faktörler sizi fazlasıyla etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Aşk hayatınızdaki sorun, bütün hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ilişki kurma çabanız beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu sonuç getirecek. İş hayatında başarılı ve zeki birisiniz. Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Parasal konularda şanslı bir döneme girmek üzeresiniz. Harcamalarınızda biraz daha dikkatli olursanız tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2019)
Yapacağınız bazı konuşmalar ve alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecektir. Objektif bakış açınızı korumaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed