Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Bugün uzun süredir hayalini kurduğunuz bir olayın gerçekleşmesi ve bunun da sizi sevindirip, cesaret vermesi olasıdır. Bu sayede hayatınızı büyük ölçüde etkileyebilecek bir karar da alabilirsiniz. İşyerinizde sizi ezmeye çalışan bazı kimselerin de karşısında durma gücüne sahip olabileceksiniz. Böylece sizin iyi davranışlarınızı suistimal edenler, ne kadar güçlü olduğunuzu ve iyi niyetinizi kötüye kullanamayacaklarını da anlayacaklardır. Duygusal hayatınızın önem kazanacağı bir gündesiniz. Duygusal ilişkilerinizde de oldukça başarılısınız. Duygularınızı açıklayabilir ve beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Bugün umutlarınız yeniden yeşermeye başlayacak. Ama derin bir çelişkiniz var. Çok özel bir konuda düştüğünüz bu çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım almanız gerekecek. Elinizden bırakamadığınız bir kitap sizi çok etkiliyor. İş yaşamınızda çok yararlanacağınızı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
En yakın dostlarınız sizi aldatıyor zannediyorsunuz. Böyle kötümser düşüncelerle insanları kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Sevgiliniz sizde bir bıkkınlık gözlemliyor. İlişkinizi isteksiz yaşıyor olmanızın nedenlerini onunla paylaşın. Çalışma hayatınız dışındaki gündelik sorunlar hayatın her alanında sizi etkiliyor. Paranızın hesabını bilmeniz mantıklı bir davranış. Bugün önemli bir ödemeniz olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Hayatınızdaki hareketin yerini sakin ve tutarlı zamanlara bırakıyor. Şimdi eldeki para durumunuz ve giderlerinizi kontrol etme çabası içinde olabilirsiniz. Ortaklıklardan gelecek finansal destekler, yeteneklerinize yönelik kararlarınız göze çarpacak. Daha fazla güvence arayışınız sizi hatalı kararlara itmemeli. Çalışma hayatınızda artan sorumluluklar, eski projeler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Yarın yeniliklere açık bir görüşmeniz olabilir. Engelleri hep başarıyla atlatmanıza rağmen, yeterince takdir edilmediğinizi düşünüyorsunuz. Duygusal öngörüler yanıltıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Sevgilinizi incitme korkunuz var. Bu, yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürme, sorunları zamana bırakma yolunu seçmekle hata yapıyorsunuz. İş rekabetlerinden uzak duruyorsunuz. Yakında size yapılacak birtakım teklifler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Parayla sevgi satın alınamayacağını bilseniz de, parasal konulara önem veriyorsunuz. Para mevzularının aşk hayatınıza müdahele etmemesine özen gösterin. Sizin paranız size yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Aralık 2020)
İleriye dönük düşünebilmelisiniz. Şu anki şartlar elverişli olsa bile önümüzdeki günlerde belirsizlik yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed