Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Sosyal çevrenizle, ortak bir amaç için gerçekleştirdiğiniz projelerinizle ilgili olumlu ve orijinal fikirler alabilir, yenilikçi gelişmeleri takip ederek güzel bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Davetler ve sosyal yaşamınızın canlanacağı bazı sürpriz gelişmeler oluşabilir. Yine davetler aracılığı ise önemli kişilerle tanışabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün sevdiklerinizle karşılaşabilir, eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Keder size göre değil. Kendinizi toparlamalı ve yakınlarınızın şefkatinin farkına varmalısınız. Bugününüzü rahat bir avarelikle geçirmeyi planlayabilirsiniz. Daha önce tanıdığınız bir kişi ile bir muhabbetiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Maddi açıdan problemleriniz oldukça azaldı. Aşk hayatınızda bir eski mutlu günlere dönüş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Kendinizi ifade etme şansı bulacağınız bir toplantıya katılacaksınız. Dile getirdiğiniz konularda birçok kişiye göre üstünlüğünüz var. Ama bunu kibir olarak yansıtmayın. Mütevazı bir anlatımla herkesin faydalanmasını sağlayın. Bu sayede bilgi ve paylaşım neşeye dönüşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Amaçlarınıza daha sıkı sarılmaktasınız. Daha tempolu geçecek bu süreci üstlerle ilişkileri dikkate alarak geçirmelisiniz. Beklediğiniz değişim ve ardından gelen yenilenme sizi tatmin etmiş olmalı. Sorumluluk altına girdiğiniz iş hayatında statünüzü etkileyen fırsatlar olabilir. İkili ilişkilerde ise size karşı duran ve kopmalara neden olacak noktalara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün işinizle ilgili elinize önemli fırsatlar geçecek. Kendinizi bu duruma o kadar hazırlamıştınız ki sizden başkasınız bu fırsatlardan faydalanacağını ve onların işine yarayacağını düşünmüyordunuz. Bu yüzden ihmalkar davranışlarınızla bu önemli fırsatları elinizden kaçıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Harcamalarınızda aşırıya kaçma eğiliminiz olabilir. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir-gider dengenizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün özellikle ulaşım sorunlarına dikkat etmelisiniz. Bu sorunlar bazı randevularınıza geç kalmanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed