Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Ufak tefek konular için çok büyük taahütlerde bulunmamaya özen göstermeniz gereken bir gün. Ani tepki veya hareketlerden kaçınmalısınız. Sizin için önemli şeylere ve kişilere iyi bakmalısınız. Ufukta aşk var, ama kıskançlık nedeniyle duygusal problemler söz konusu olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Bir dost ziyareti hayli tartışmalı geçti. Önceleri yatıştırıcı davranıp sonunda tartışmanın baş sorumlusu gibi çıktınız. Bu günlerde sinirlerinizi biraz dinlendirmelisiniz. Akşam yemeği daveti alacaksınız. Bu yemekte tanıştırılacağınız biriyle ilerde bazı ortak çalışmalarınız olacak. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz sizi bugün, yarın bir uzmana götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2019)
AŞK: Bugün aşk konusundaçekingen ve gergin oluşunuzpartnerinizi şaşırtıyor. Biraztoparlanıp öz güveniniziarttırmalısınız. Sevdiğiniz kişi ilearanızdaki özel konularıbaşkalarına açmayın.PARA: Elinize geçen bir para üzerinde gün boyudüşünüp duracaksınız. Bu paranın size yetersizgelmesinden dolayı yatırımlarınız aksayacak.SAĞLIK: Ağzınızda tat yokmuş hissediyorsunuz.Damağınızda ufak sivilceler oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Sezgileriniz son derece güçlenecek. Çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolaylıkla anlayabileceksiniz. Parasal konulardaki dengesizlik her ne kadar canınızı sıkıyor olsa da bugün her şeyden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Kişisel konularınız arasında maddi meseleler öncelik kazanmakta. Daha fazla gelir elde edebileceğiniz imkanlar bulmanız söz konusu olabilir. Zira işten yana şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Çalışma kapasiteniz size daha akıcı gelirler sağlayacaktır. Aşırı abartılı harcamaların ise bütçenizi sarsabileceğini düşünmeniz lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Proje ve girişimlerinizi uygulamaya koymak için uygun bir gün. Günlükişlerinizde huzursuz bir tutum izlemeniz hem sizi, hem de etrafınızı rahatsız edebilir. Kendinize ve çalışma arkadaşlarınıza zarar veriyorsunuz sadece.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Aşk hayatınızda, kendinizi sıkışmış, zor durumda hissedeceğiniz bir dönem. İlişkinizdeki yanlış yaklaşımların neticesinde, girdiğiniz yoldan dönmek veya amaçladıklarınızdan vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. Son yaptığınız görüşmelerin sonucuyla ilgili acelecilik içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Gittikçe eli sıkı bir insan gibi görünmeniz ve bunu bazı olayların insanı değiştirmesi olarak yorumlayan arkadaşlarınız, sizi biraz üzüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Nisan 2019)
Yakın dostlarınızdan birinin yasak aşk macerasını uzaktan kızgınlıkla izliyorsunuz. Davranışınız arkadaşınıza olan yakınlığınıza pek uygun düşmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed