Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Bugün karşı cins ilişkileriniz aşırı gerilimli olabilir. Birisinden ayrılmanız ya da ciddi şekilde kavga etmeniz mümkündür. Kendinizi kontrol altında tutsanız bile karşı taraftan gelebilecek olan huzursuzlukları engellemeniz zordur. Her durumda bugün bazı mahrumiyetleriniz olabilir. Şayet yalnız bir insansanız hatalı bir arkadaşlık kurmaya uygun durumdasınız. Günün en yararlı tarafı, ailenizle olan ilişkilerinizin güçlenmesi ve güzel yolculuklar yapmaya uygun olmanızdır. Yaşlı kimselerden gelen iyilik ya da desteklerle karşılaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Bu günlerde son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstereceksiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranacaksınız. Yakında biraz burukça bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız çıkışlarınız oluyor. Kimi durumlarda zamanlamada ve ortam belirlemede eksiklikler gösterebiliyorsunuz. Bu, size birtakım engeller çıkartabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Kartınız Dönüş... Bugün değişkenve kararsız birisi sizi olumsuz yöndeetkilemeye çalışabilir. Sabit fikirliolduğunuz gün gibi aşikar. Bugünoldukça zekisiniz ama duygusalsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Yeni ay burcunuzda gerçekleşecek ve beklettiğiniz pek çok adımı atma, önemli başlangıçlar yapmak için destekleyici olacak. Niyetlerinizi hazırlayın ve her ne sizi bir adım öteye götürecekse cesaretle atın ilk adımınızı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Bugün pek çok yeni adım atabileceksiniz. Ay burcunuzda yerini alırken yeni heyecanlar, önemli kararlar hayatınıza hareket getirecek. Daha özgür ve engel tanımaz tavırlarınız sizi risk almaya itebilir. Özellikle ikili ilişkilerde karşıtlıkları iyi yönetmeye çalışın. Evde başlayan yerleşimle ilgili süreç bu dönem daha fazla sorumluluk alacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ay bu gün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Ruhsal gerginlik sağlığınızı hassaslaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Para konularında bazı gelişmeler bugün istediğiniz gibi olmayabilir. Fakat siz yine de beklemeye devam edin. Bugün bazı harcamalarınızda tutumlu olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2019)
Toleransın sınırlarını zorladığınız ilişkinizde, tolerans gösterdiğiniz kişinin hayatı öğrenmesi olanaksız gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed