Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Önümüzdeki 6 hafta içinde, önemsediğiniz bazı konularda zaman zaman yaşanabilecek ufak tefek aksilikler(yasal problemler, gizli işler peşinde koşan veya arkanızdan konuşan kişiler v.b) özgüven kaybına neden olabilir. Ancak, kafanızda en iyi tabloları oluşturarak tüm bu aksilikleri faydaya çevirmeyi başaracaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Ay'ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olacağı için kendinizi kontrol etmek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Projelerinizi değerlendirmek için yoğun çaba gösteriyor, bu amaçla sunumlar için görüşme trafiğinde bulunuyorsunuz. Hedeflediğiniz başarı için çok çaba ve sabır gerekiyor. Aşk hayatınız çok durgun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sosyal hayatınız ve çevreniz yenileniyor. Kısa vadede çok şey başarabilir, başkalarına yararlı çalışmalardan somut sonuçlar alabilirsiniz. Yeni örgütlenmelerin getireceği sorumluluklar da sizi oyalayacaktır. Arkadaşlıklar açısından canlı ve keyifli zamanlar yaşamanız yanında, geleceğe yönelik planlarınızı iyi yönetebileceğiniz günlerden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
İş hayatında gözünüz biraz kara. Macerayı seviyorsunuz, yine risk taşıyan bir düşünceniz var. Bunu geliştirip geliştirmemekte çekingen görünüyorsunuz. Evet, oldukça dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Parasal konular ve sahip olduğunuz kaynaklar açısından olumlu şeyler yapabilirsiniz. Yeni yatırımlarda yüksek verim ve değişik anlaşmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugünlerde bir yakınınızın doğum günü için bir hediye bakmak zorunda kalabilirsiniz. Para ayırmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed