Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Üzerinizdeki negatif enerjiyi atacağınız huzurlu ve neşeli bir güne merhaba diyerek başlayabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde heyecan verici bazı gelişmelere karşılık vermek isteyebilirsiniz ve belki de ilk kez bu kadar büyük bir çekime kapılıyorsunuz. Beklediğiniz kişilerden olumlu haberler alabilirsiniz. Sizler için geri çekilme değil artık savunmaya geçme günüdür. Sizler Mars'ın savaşçı çocuklarısınız. Bu yüzden bu kelime size hiç yabancı gelmemeli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Hoş ve çekici sosyal kimliğinize rağmen yalnızlığı seçiyorsunuz. Bugün gitmeniz gereken bir davete sudan bahanelerle katılmayacaksınız. Kafanızda oluşan problemleri içinize atmanın moral çöküntüsü içindesiniz. İçtenliğine ve sevgisine inandığınız bir arkadaşınızla bu duygularınızı paylaşmak istiyorsunuz ama o da bugünlerde sizi dinlemeyecek kadar meşgul.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbetetmeye hazır konumda değilsiniz.Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdaneser yok. Bu sizler için geçici bir süreç.Kırılgan ve kaprislisiniz bu aralar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Bugün başlayacağınız işlerde eğer en başından iyimser bir tablo çizebilirseniz en detaylı, en uğraştırıcı ve en angarya görünümlü işleri bile rahatlıkla tamamlayıp aşabilirsiniz. Ancak fiziksel bir yorgunluk hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Artık haftanın ilk günlerine daha hareketli başlıyorsunuz. Kendinizi yeniliklere hazırladığınız bu dönem her şey hızlı ilerlemekte. Zihinsel açıdan yüklü olacağınız çalışmalar, kısa yolculuklar günün büyük bölümünü dolduracak. Birtakım sözleşmelerin üzerinde durulduğu bu dönem acele edilmemeli, Diğer yandan kardeşlerle yaşanan sorunlar sizi meşgul edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Biraz kuruntulu olarak değerlendirdiğiniz gelişmeler var. Bu yaklaşımınız bir fırsatın önünde freniniz oluyor. Önceden doğru tahminlerde bulunduğunuz konular, bugünlerde öngörüleriniz doğrultusunda sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Parasal konular ve sahip olduğunuz kaynaklar açısından olumlu şeyler yapabilirsiniz. Yeni yatırımlarda yüksek verim ve değişik anlaşmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Yaratıcı çalışmalar açısından güzel bir gün. Özellikle günün geç saatlerinde kazançlı arkadaş toplantıları için olumlu fırsatlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed