Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bana yaptıklarını dün gibi hatırlıyorum ve asla unutmayacağım’’ şeklinde bir tartışmaya başlayacaksanız ve özellikle, karşı tarafında bu şekilde bir argümanı varsa, tartışma uzar, benden söylemesi Niobe’ce.‘’ İnsani bir amaç için çalışmak ilginizi çekebilir. Sosyal yardım projeleri veya benzeri organizasyonlarda karşılaşacağınız kişilerle yapacağınız konuşmalar amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edebilir. Sormanızda durumunda jestlerle karşılaşabilirsiniz, utanmanız için bir neden yok. İşle ilgili fırsatlar kapıda. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bir fırsat olarak değerlendirip birtakım çıkar hesapları içine girdiğiniz gelişme, bugün yüzünüzü güldürebilir. Şanslı olduğunuz bir gün. Atak ve enerjik davranışlar kazanç getirebilir. Oldukça iddialı ve başarılı bir grubun içine katılmamak için direniyorsunuz. Birlikte olmayı reddetmek yerine bu durumu kabullenmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Kendinizle ilgili bazı heyecanlıgelişmeler yaşanabilir. Eğer enyakınlarınızla bir araya gelmeyiplanlıyorsanız gününüz oldukça keyifligeçecek. İletişim sorunu yaşamayacağınız vemutluluğu tercih edeceğiniz bir gün gibi görünüyor.Hız tutkunuzun önüne geçebilirseniz iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Hayatınıza hareket katan pek çok gelişme söz konusu. Sosyal ilişkilerin getirdiği canlılıkla güne hevesli başlıyorsunuz. Arkadaşlıklar ve yeni ilişkiler sizi motive edebilir. Başkalarının öncelikli olacağı faydalı konulara yönelmeniz için beklediğiniz destekleri bulacaksınız. Ortak çalışmalarda kişiliğinizi ortaya koymanız açısından olumlu şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2019)
İş yaşamınızda genel anlamda verimli sonuçlara ulaşabileceğiniz bir gündesiniz. En sıkıcı işleri bile zevkli hale getirmeyi başaracaksınız. Küçük imkanları iyi değerlendirerek olumlu bazı sonuçlara ulaşma şansınız olacaktır.Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizde sizin dışınızda gelişen bazı olayları kontrol altına almayı başaracaksınız. İşiniz konusunda yeni bir girişimde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2019)
Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz. Birikiminizin daha gerçekçi alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2019)
Geçmişten kopabildiğiniz ölçüde geleceğiniz parlak olacak. Geçmişte takılıp kalmanın duygusal dünyanıza pek yararı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed