Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2019)
Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de dışarıdad birçok yeni insanla karşılaşabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu sabah alacağınız bir haber sizi sevindirerek enerji yükleyecek ve gününüzün çok neşeli geçmesini sağlayacak. Size yöneltilen eleştirileri çok fazla ciddiye almayın. Çevrenizde çok fazla kıskanç kişilerin olduğunu aklınızdan çıkartmayın ve buna göre hareket edin.Bu günlerde alabileceğiniz haberler yapmayı düşündüğünüz değişikliklerde etkili olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2019)
Bugün evinize ve yakın çevrenize yönelik uğraşlar içinde bulunmak sizi keyiflendirecek. Parasal konularla ilgili düşünceleriniz yoğunlaşacak. Çalışmalarınızı her zaman olduğu gibi sürdürmeye devam edeceksiniz. Eğlenmeye gittiğiniz bir yerde arkadaşlarınızdan biriyle aranızda ufak bir tartışma geçebilir. Bu tartışma sebebiyle eğlenceyi yarıda bırakıp gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2019)
İş ve özel hayatınız birbirine karışmış durumda. Mantıklı düşünüp bunları bir çözüme kavuşturmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2019)
İşyerinde göreceğiniz baskı sizi isyan safhasına getirebilir. Ancak bugün kalıcı bir karar vermek veya geri dönüşümsüz bir adım atmaktansa kendi kendinize kalmayı, tamamen bireysel isteklerinize odaklanmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2019)
Hayatınızda aradığınız yenilik ve heyecanın tam zamanı. Yeni başlangıçlar akademik çalışmalarınızda önünüzü açacak şekilde gelişiyor. Kendinizi geliştirmek adına değişik konulara yönelmek, uzak yolculukların keyfini çıkarmak sizin elinizde. Başkalarından çok farklı bilgiler edinebilir, hayata bakışınızı değiştiren ilişkiler kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2019)
Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gün. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, yenilikçi düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2019)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2019)
Maddi konularda son derece başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz ve geleceğe yönelik yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Bugün maddi konularda oldukça şanslı bir günde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2019)
Bazı konulardaki umursamaz tavrınız, yanlış değerlendirmelere neden olabilir. Kendinize göre haklı nedenlerinizle ilginizi azalttığınız konulara yeniden el atmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed