Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Eğer geçmiş dönemlerdeki olumsuz etkiler yüzünden eşinizle aranızda bazı gerilimler olmuşsa bu dönem onların tamamen ortadan kalktığını göreceksiniz. Duygusal ilişkiler yüzünden gereksiz yere üzülebilir ve önemsiz şeyler için küsebilirsiniz. Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız ya da hoşunuza gitmiyecek haberler aldığınız için moraliniz bozulabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Akşama yakın önemli bir randevunuz var. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Yoğun bir gün. Ancak yeni tanışacağınız kişilere çekingen tavırlar sergilemeniz size zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bugün enerjik hareketlerinizle insanları neşelendireceksiniz. Mantıklı hareket ediyorsunuz. Çok iyi iş anlaşmaları yapacaksınız. Grup çalışmalarından büyük zevk alıp, hünerlerinizi sergileyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bugün çalışma konularında daha rahat edeceksiniz. İşe dair olumlu gelişmeler olabilir. Özellikle öğle saatleri oldukça verimli geçecek. Günün sonuna doğru iletişim konularında yavaşlama olabilir. Önemli işlerinizi ertelemeyin. Sağlıkla ilgili ihmale dayanan sorunlar çıkabilir. İşinize gösterdiğiniz titizliği biraz da sağlığınıza göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
İş yerinizde sevilen birisiniz. Son zamanlarda içinize attığınız kimse ile konuşamadığınız sıkıntılarınız yüzünden işinize konsantre olmakta zorlanıyor ve zaman zaman hatalar yapıyorsunuz. Bugünde yapacağınız bir hata iş arkadaşlarınız tarafından telafi edilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor. Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler veriyorsunuz. Köklü ortak bir geçmişiniz olmasına rağmen, ilişkiyi bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed