Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Bugün ikili ilişkilerinizde daha sakin ve ılımlı olmanız gereken bir gün. Söylenenleri hemen yanlış değerlendirmemeli, bunun altında yatan asıl sebepleri anlamaya çalışmalısınız. Maddi anlamda borçlanmalar ve günü gelen ödemeleriniz için ek fırsatlar kapınızda, bunu iyi değerlendirin. Ayrıca gün genelinde bazı sakarlık ve kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Aksam saatleri ise ruhunuzu dinlendirmek açısından bazı meditasyon çalışmaları yapmanız faydalı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar problemin bir parçası olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edebilir. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz Bugün akşama doğru küçük bir sevinciniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
AŞK: Son günlerde sevdiğinizinhayatına karışma çabasıiçerisindesiniz. Buna izinvermediğinde sinirleniyorsunuz.PARA: Maddi açıdan sıkıntıdaolacağınız bir süreçtesiniz.Almanız gereken paraların sizegeç gelmesi olası. Harcamalarınıza dikkat etmenizgerekiyor. İşinizde şevkiniz kırılabilir.SAĞLIK: Bugünlerde kendinizi oldukça duygusalhissedebilirsiniz. Hayatınızı kontrol altında tutunyeter. Böylelikle moraliniz bozulmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Bugünlerde elinizi attığınız her şeyin ters gitmesi sizi gerginleştiriyor. Yaşadığınız aşk monotonlaşmış durumda.Bunun beraberinde gelen maddi sıkıntılar, yaşamınıza olumsuzluklar yüklemiş. Ancak kısa süre sonra bunları aşacaksınız. Elinize geçecek toplu parayla ödemelerinizi yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Bugün anlaşmalar ve sözleşmeler konularında hareketlilik gözüküyor. İşlerinizi tamamlama gayreti içine girmeniz gerekiyor. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Ticari alanlarda bazı fırsatlar çıkabilir. Ancak aceleci davranmak sizin için pek faydalı sonuçlar doğurmayabilir. Araştırmalarınızı derinleştirmeli ve uygun zamanı kollamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olacak. İşlerinizi aksatabilecek konularla uğraşlar içine girebilirsiniz. Bir konudaki tercihinizden fazla emin olmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Geçmişte yaptığınız hatalı açılmaları bugün pişmanlık şeklinde yaşamanız, bir anlam taşımıyor. Karamsarlığınız kalıcı değil. Yakın bir zamanda toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Bugün bir miktar planlı olmakta fayda var. Mesleki konular fazlasıyla vurgulanırken çok çaba sarf edeceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed