Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda karşılaştığınız bazı sürpriz ve gelişmeler kariyer hayatınıza da bir şekilde aksedebilir. Yani birlikte çalıştığınız kişilerin aşk hayatınızdaki gelişmeleri öğrenmesi söz konusu olabilir. Bu konuda dikkatli olmalı neyin nerede ne zaman konuşulacağını öğrenmelisiniz. Ayrıca bekâr Koçlar için ani ilişki başlangıçları ve sürpriz aşk teklifleri şaşırtacak bir gündem oluşturabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, bazı eleme niyetlerini ortaya çıkartabilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
İş hayatınızda başarılı olabilmeniz için doğa size iltimas geçmiş gibi. Bu başarının tadını çıkartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Siz geleceğinizi ilgilendiren her mevzuda yaşınızdan daha olgun tavırlar içinde olabilirsiniz. Bu tavırların çevrenizle olan ilişkinize olumlu yansımalarını göreceksiniz. Aşkta ise ayrılık var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Sosyal odakla çalışmalara yönelmektesiniz. Bu alanda yeni organizasyonlar düzenleyebilir, verimli sonuçlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaşanan genişleme ile başkalarını içine alan yeni planlar ortaya koyabileceksiniz. Yeni dostluklar ve ortak bir amaç planlamak sizi oldukça motive edecektir. Diğer yandan hayatın keyifli yanlarına yakınsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak.İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz, yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Daha radikal kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Dost çevrenizdeki cömert imajınız, sizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Para konularında zayıf görünüyorsunuz. Akşam gezmelerinizin harcamalarını azaltabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Tatile çıkmayı planlıyorsunuz ama bazı zorunluluklar yüzünden bu isteğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed