Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Memnuniyetsizlik gösteriyorsunuz. Karşınızdakileri sizden daha güçlü görme eğilimindesiniz bu yüzden bu kişilerden hemen etkilenebiliyorsunuz. Genelde etkilere bu dönem daha açıksınız. Aşkta da duygusallığınız devam edebilir. İş yerinizde de küçük tatsız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gücünüzü aşan sorumluluklar alabilir ve sonra bunların altında ezilebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Ne istediğinizi biliyorsunuz ve küçük bazı aksilikler çıksa da olumlu sonuçlar alacağınızı unutmamalısınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün yaratıcı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Enerjiksiniz ancak içinizden bir şey yapmak gelmeyebilir. Biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Bugün tartışmalar günü olabilir. Sinirinizi kontrol altına alamayacaksınız. Ama soğukkanlılığınızı korumayı başarabilirseniz her şey güzel olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Zihniniz oldukça karışık. Sanki kendi kendine konuşan bir haliniz olabilir. Aklınızdan geçenler gerçeklerle bağlantınızı zayıflatabilir. Sezgisel tarafın çok aktif olması, ayakları yere basan hareketler yapmanızı engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2021)
İlişkilerde yaşanan olumlu süreç hayatınıza güzel yansımalar getiriyor. Yaşanan sorunların aşılması ile yeni anlaşmalar ve ortaklıklara yönelik gelişmeler üzerinde durabilirsiniz. Bu günlerde evde başlayan hareketlilik size yeni sorumluluklar getirse de ailevi konulara yapıcı yaklaşıyorsunuz. Aşk ilişkilerinde de keyifli bir dönem içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Bugün iş yaşamınızda problemli, yapısal olarak değişken, kararsız, uyumlu ama sıkılgan bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki kimi insanlarla geleceğinizle ilgili anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Kime ne laf anlatacağınızı bilemeyebilirsiniz. Sevimli, canayakın tabiatınız iş yerinde size hayranlar kazandırsa da, ruhsal yönden kırgın bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Bugün, aldığınız etkiler sayesinde maddi konularda bir rahatlama hissedeceksiniz. Bazı borçlarınızı da hemen kapatmayı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2021)
Uzun zamandır aklınızda olan kısa tatili, bu sıralarda fırsat yaratıp değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed