Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Bugün çevrenizde meydana gelecek her olay ve konuşma sizi oldukça etkileyecektir. Bu sebeple daha duyarsız kalmaya çalışsanız da bunun bir çözüm olamayacağını hatırlatmalıyız. Çünkü duyarlılığınızı oldukça güçlü olacak. Ancak onu kontrol ve kullanıma açık tutabilirseniz, faydalanma imkânını yakalayabilirsiniz. Bu yönünüzü etkileme yeteneğine dönüştürmek elinizde olacaktır. Maddi konularda tanıdığınız bir kişiden bir teklif alabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz kararınızı hemen vermeyin. Kendinize düşünmek için zaman ayırın. Bugün uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Çok önem verdiğiniz bir konuda, çabalarınız sonuç verecek. Bununla ilgili sevinç yaşayacaksınız. Daha sabırlı davranmanız gereken bir sorunla karşı karşıyasınız. Alacağınız uyarılar, size yarar getirebilir. Kendinize zaman ayırmak, kendinize olan sorumluluklarınıza da eğilmek istiyorsunuz. Bir arkadaşınızla bazı zevkli uğraşlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Maddi açıdan problemleriniz oldukça azaldı. Aşk hayatınızda bir eski mutlu günlere dönüş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
İki aşk kararsız kalmanız ruh sağlığınızı sarsmakla birlikte ilerideki mutluluğunuzu da olumsuz şekilde etkileyebilir. Karşınızdaki insanların da düşünerek bir an önce kesin kararınızı vermek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
İş hayatında gücünüzü ortaya koyduğunuz ve amaçlarınıza odaklandığınız görünüyor. Yükselen iş temposu, artan sorumluluklar göz önünde olacağınız şartlara işaret etmekte. Başarıya yakınlaştığınız bu dönem üstlerle ilişkiler de olumlu yönde ilerleyecek. Pek çok konuda yaşanan kafa karışıklığı, kardeşlerle ilgili sorunlar bir süreliğine ertelenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Kendinize duyduğunuz güvenin azalabileceği bugün, önünüze sürülen işi başarısızlık yapmak korkusu ile kabul etmeyebilirsiniz. Oysa pratik fikirlerinizi ortaya koyarak işin üstesinden gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Parasal ortaklıklar son derece ilgi çekici olabilir. İstediklerinizi elde etmek için çok daha büyük bir çaba sarfediyorsunuz. Değişen koşullar sizi huzursuz kılsa bile sürprizler ve yaklaşımlarla bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Aralık 2020)
Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor. Bugünlerde bir ilişkinizde, üzüntülü pişmanlıklar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed