Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2019)
Bugün biraz içinize kapanmış durumdasınız. Paranızı fazlasıyla düşüncesiz harcamış olmak sizi üzüyor. Bazı hayalkırıklıklarını fazlasıyla büyütüyorsunuz. Gösteriş merakından ve kendinizi başkalarına çok fazla beğendirmek amacıyla uğraşmaktan vazgeçmelisiniz. Bırakın herkes sizi olduğunuz gibi tanısın. Çok daha rahat edeceksiniz. İşteki çabalarınızın karşılığını da maddi olarak bol bol alacaksınız ama biraz da insanları gücünüzle ezmeye çalışma eğilimindesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Eylül 2019)
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, bazı eleme niyetlerini ortaya çıkartabilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2019)
Fikir alışverişinde bulunayım derken, ani tartışmalar içine girebilirsiniz. Birileri sanki size komplo kuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2019)
İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ve önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmesin. Eğer sakin olursanız bu durumdan en az zararla kurtulmak için kolay çözüm yolları bulmanız mümkün olabilir. Kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için girişimlerde bulunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2019)
İlişkilerinizdeki dengeleri olumlu bir hale sokacağınız bir gün olabilir. Özellikle yakın çevrenizdeki kişilere özen gösterin. Bugün ortaklarınız, eşiniz ya da çalışma arkadaşlarınız gibi uzun bir zamanı birlikte geçirdiğiniz kişilerin hassasiyetlerini anlamak ve onlarla ilgili beklentilerinizi aktarmak içinde önemli bir fırsat olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Eylül 2019)
İş yaşamınızda insanın arzuladığı her şey var. Çok huzurlu bir ortamda çalışıyorsunuz. Bu huzura gösterdiğiniz uyum ve de çalışkanlığınızla ayrıca güven altındasınız. Bu yüzden kafanızdaki kendi başına iş yapma planlarını çoktan silip attınız. İşyerinizdeki bir yenilik hareketinde büyük bir sorumluluk alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2019)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Eylül 2019)
Pişmanlığını bugünlerde yaşadığınız büyük bir ödemeniz var. Şimdiden onu toparlamaya girişmiş görünüyorsunuz. Biraz zorlanacaksınız, ama bu ödemenin de altından kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Eylül 2019)
Gereksiz yere incinmemek için doğru değerlendirmeler ve tespitlerle beklentilerinizi aza indirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed