Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Heyecanınız ve başkalarının öğütlerine aldırmayan tutumunuz yüzünden onunla başınız sıkca derde girebilir. Sabırsız olmanızdan dolayı başladığınız bir işi başkasına devretmeye eğilimlisiniz. Düşünmeden kararlar vermeyin bunlardan dolayı manevi ya da duygusal zararlara uğrayabilirsiniz yani kararlarınızı vermeden önce iyice düşünmelisiniz ve bu yolla başarıya ulaşmak için doğal enerjinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Hırs ve bencillik belirginleşebilir, ne olduğunu veya nedenleri iyi anlamaya çalışın aksi halde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Bugünkü tez canlılığınız, çözümsüz görünen sorunlara yönelmeniz durumunda işe yarayabilir. Oldukça zaman kaybettiğinizi düşündüğünüz oluşumlarda hala şansınız olduğunu, bugün hareketlenmeniz halinde görebileceksiniz. Dönem dönem hissettiğiniz yalnızlık duygunuzu, fazla basit nedenlere dayandırıyorsunuz. Bu soruna daha kapsamlı bakmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Duygusal bir dönemdengeçiyorsunuz. Hemen herşeye alınganlık göstermenizolası. Bir şeyler keyfinizikaçırdığında hep sinirinizipartnerinizden çıkarmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Bugünlerde ileride hayatınızda önemli ve geliştirici rol oynayacak birileri hayatınıza girebilir. Eş adaylarına da dikkat. Direnç gösterseniz de yaşam yolunuzda size faydaları büyük olacaktır. Evliliğiniz için iyi bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Duygusal açıdan pek huzurlu değilsiniz. Sizi sorumlu kılan aileye ait konulardan, onlarla ilişkilerin yarattığı ruh halinden çıkmaya çalışın. Kendinizi işlerinize vermeniz gereken bu günlerde yerleşimle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Evde yapılması gereken işler de eklenince daha hızlı kararlar almak gerekecek. Güvenliğinizi sarsan gelişmeleri iyi takip etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2021)
İş yaşamınızın başında aldığınız bir karar sizin bütün hayatınızı yönlendirebilir. Katı tavırların içine girmeniz sizi hep zorlayabilir. İş konusunda daha esnek davranmak isiz rahatlatacaktır. Sosyal aktiviteleri hiç bir zaman boşlamayın, sosyal yönünüzü kıskananları da dikkate almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Finansal konudaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve bazı yeni kararlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor. Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed