Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Servet sahibi veya milyonlarca krediniz varmış gibi davranmayı sürdüremezsiniz. Daha alçak gönüllü olmanız ve mütevaziliğinizi korumanız doğru yola girmenize yardım edebilir. Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınmalısınız. Hedeflerinizi gözden geçirebilir, hala sizi yansıtıp yansıtmadıklarını sorgulayabilirsiniz. Sosyal bilinci arttırıcı iş ve eylemler ilginizi çekebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Zıplamaya nazır olun. Bugünün de içinde olduğu çok kısa bir süreç, belki de baygınlık geçireceğiniz bir müjdeyi getiriyor size. Bu sizin habersiz, hazırlıksız olduğunuz, beklemediğiniz bir müjde. Ama siz bu haberin ikinci dereceden sevineni olmanız gerektiği halde, esas kişiden daha çok sevineceksiniz. Bu sevinç gösterisi sıralamasındaki tuhaflığı haberden kısa bir süre sonra hayretle çözeceksiniz. Ama meraklanmayın, sevinciniz kursağınızda kalmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Başkalarından farklı yönünüzü ortaya çıkarak havanızı atacaksınız. Kötü enerjiniz bugün bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Ailenize ait önemli bir ödeme için ihtiyaç duyduğunuz parayı bugün yakın bir dostunuzdan temin edebilirsiniz. Maddi açıdan kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız karşılık bulacak. Bu sayede güç toplama şansınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. İletişim konularında yoğun ve isteklisiniz. Öğlen saatlerinde işinize olan dikkatiniz yerine eve daha çok yönelebilirsiniz. Evinizin tatlı sıcaklığı sizi çağıracak. Bugün aile büyüklerinizi aramak ve onları düşündüğünüzü söylemek için iyi bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
İş yaşamızda günlük rutin işlerinizde devam edeceğiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınzıla ilgili bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Dikkatinizi bir noktaya toplamanız ve düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Sevdiklerinizi mutlu etmek onlara bir şeyler almak istiyorsunuz. Bu da bir yol ama hiç de doğru bir zamanlama sayılmaz. Tutumlu olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Birtakım kazançlar elde edebileceğiniz ilişkilerde, beklentilerinize sınırlar çizmeniz gerekiyor. Karşılıklı görüşmelerden belli sonuçlarla çıkabilmeniz, amacını aşmayan yaklaşımlarınıza bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed